czwartek, 11 stycznia 2018

Wspieraj WOŚP z Awans B.H.P.


Wspieraj WOŚP z Awans B.H.P.


Awans B.H.P. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zaprasza wszystkich chętnych do licytacji, której przedmiotem jest kurs na wózki widłowe kategoria UDT 2WJO z egzaminem UDT.
Link do strony z aukcją - klik.

Licytacja rozpoczyna się już od 50 zł, ale liczymy na Was - pamiętajcie, że całość wpłaty idzie na konto WOŚP ;) . Pomagając innym, możecie pomóc również sobie - zdobycie nowych uprawnień może okazać się bardzo korzystne i zmienić Waszą pozycję na rynku pracy. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie zarówno na stronie aukcji, jak i pod linkiem.

Co jest przedmiotem licytacji?

Przedmiotem licytacji jest profesjonalny kurs na wózek widłowy zakończony egzaminem UDT. Dla kursanta oznacza to możliwość zdobycia nowych uprawnień i zawodu potwierdzonego zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydawanym przez Urząd Dozoru Technicznego. Szkolenie prowadzą doświadczeni Instruktorzy. Kurs składa się z zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych z nielimitowaną liczbą godzin ćwiczeń. Elastyczny grafik zajęć, dostęp do naszego własnego sprzętu i indywidualne podejście do kursanta to kolejne atuty naszych szkoleń.
Kurs odbywa się na hali szkoleniowej w Łodzi, ul. Brukowa 23. Po zakończonym szkoleniu nasi pracownicy zajmują się kompleksową organizacją egzaminu - składaniem wniosku egzaminacyjnego, uiszczeniem opłaty egzaminacyjnej wynoszącej 152 zł, odbiorem legitymacji. Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej - część praktyczna realizowana jest na naszym wózku widłowym. Po ukończonym szkoleniu kursant otrzymuje zaświadczenie z ramowym programem szkolenia, a po zdanym egzaminie legitymację UDT - uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO.
Wesprzyj i Ty 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Weź udział w licytacji szkolenia z zakresu  obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych (więcej informacji na temat kursu - klik). Pomóż innym, inwestując w swoje kwalifikacje i umiejętności. A może wylicytowane szkolenie podarujesz komuś bliskiemu w prezencie? Nasi Instruktorzy czekają. Zapraszamy.
A jeśli szukacie innego sposobu, by wesprzeć WOŚP, zachęcamy do zapoznania się z informacjami znajdującymi się na stronie. Każdy może wystawić przedmiot bądź usługę na aukcji allegro, może też przekazać  darowiznę na oficjalne konto WOŚP. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza