poniedziałek, 29 stycznia 2018

Kurs energetyczny G2 E i D (eksploatacja i dozór)


Kurs energetyczny G2 E i D (eksploatacja i dozór)


Awans B.H.P. zaprasza na szkolenia energetyczne G2 E i D eksploatacja i dozór. Nasze szkolenia zakończone są egzaminem przed komisją SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), dzięki któremu uczestnicy szkolenia mogą zdobyć uprawnienia cieplne grupy II.
Jaki jest zakres uprawnień energetycznych G2?


Dzięki odbytemu szkoleniu oraz zdanemu egzaminowi SEP nasi kursanci zdobywają uprawnienia cieplne G2 E i D (grupa 2 eksploatacja i dozór), czyli uprawnienia do eksploatacji i dozoru urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło. Ponadto uprawnienia G2 obejmują inne urządzenia energetyczne, takie jak:

·         piece przemysłowe o mocy powyżej 50 kW

·         przemysłowe urządzenia odbiorcze pary i gorącej wody, o mocy powyżej 50 kW

·         kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi;

·         sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW;

·         turbiny parowe oraz wodne o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi;

·         urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze, o mocy powyżej 50 kW;

·         pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy, o mocy powyżej 50 kW;

·         sprężarki o mocy powyżej 20 kW oraz instalacje sprężonego powietrza i gazów technicznych;

·         urządzenia do składowania, magazynowania i rozładunku paliw, o pojemności składowania odpowiadającej masie ponad 100 Mg;

·         aparaturę  kontrolno-pomiarową i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji energetycznychCzemu warto ukończyć szkolenie i zdobyć uprawnienia energetyczne G2?


Uprawnienia energetyczne G2 są niezbędne dla pracowników zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych. Jeśli chcesz odnowić bądź zdobyć uprawnienia energetyczne, nasza oferta adresowana jest właśnie do Ciebie. Po odbytym szkoleniu, przygotowującym do zdania egzaminu przed komisją SEP, z łatwością zdobędziesz uprawnienia G2 w zakresie obsługi, konserwacji, montażu, remontów i czynności kontrolno-pomiarowych.

Wybierając naszą firmę szkoleniową masz gwarancję terminowości usługi oraz rzetelnego i profesjonalnego przygotowania do egzaminu. Sam egzamin odbywa się w miejscu szkolenia - a więc na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi. Na życzenie klienta organizujemy również szkolenia i egzaminy na terenie jego firmy.

Więcej informacji dotyczących szkoleń energetycznych G2 znajdziecie pod linkiem.

W celu ustalenia szczegółów szkolenia zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą (kontakt telefoniczny na końcu strony). Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza