środa, 17 stycznia 2018

Kurs na podesty ruchome kategoria IP


Kurs na podesty ruchome kategoria IP
Wszystkie osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a przyszłość zawodową wiążą z branżą urządzeń transportu bliskiego, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń dla operatorów podestów ruchomych. Kursy organizujemy na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi, jak również na terenie firmy klienta. Uczestnicy naszych kursów zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania pracy w zawodzie operatora legitymującego się uprawnieniami wydawanymi przez Urząd Dozoru Technicznego.


Uprawnienia IP
Uprawnienia IP to zaświadczenie kwalifikacyjne wydawane przez UDT obejmujące zezwolenie do obsługi podestów ruchomych przejezdnych: wolnobieżnych, samojezdnych montowanych na pojeździe oraz przewoźnych. Wydawane są przez UDT po zdanym egzaminie.
Szkolenie na podnośniki zakończone egzaminem UDT
Nasze szkolenia z obsługi podnośników (podestów IP) zakończone są egzaminem UDT. Oznacza to, że uczestnicy kursu, po ukończonych zajęciach teoretycznych i praktycznych przygotowujących do egzaminu i w pełni realizujących program uzgadniany z UDT, przystępują do sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy przed komisją składającą się z przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego - organu właściwego do uznawania kwalifikacji na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 kwietnia 2009 r. w sprawie upoważnienia Urzędu Dozoru Technicznego do uznawania kwalifikacji (Dz. U. Nr 68, poz. 579). Pozytywny wynik na egzaminie oznacza zdobycie zaświadczenia kwalifikacyjnego - legitymacji UDT na podesty IP.
Organizacją egzaminu - składaniem wniosków egzaminacyjnych, uregulowaniem opłat egzaminacyjnych, odbiorem legitymacji UDT, zapewnieniem miejsca oraz podestu, na którym odbędzie się egzamin - zajmują się kompleksowo nasi pracownicy.
Kurs na podesty IP prowadzą doświadczeni Instruktorzy. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywali wykonując prace w charakterze operatorów i konserwatorów podestów ruchomych. Przygotowanie pedagogiczne, bogata wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne - to połączenie przekładające się na efektywność naszych szkoleń oraz satysfakcję i zadowolenie kursantów.

Jeśli szukasz placówki szkoleniowej, która zapewnia elastyczny grafik zajęć, stawia na indywidualne podejście do każdego kursanta oraz kładzie nacisk na praktyczną stronę szkolenia (nielimitowana ilość godzin zajęć praktycznych w stałej cenie szkolenia), koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Więcej szczegółów dotyczących przebiegu szkolenia dla operatorów podestów IP znajduje się na naszej stronie internetowej pod linkiem. Zachęcamy do lektury, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza