niedziela, 28 stycznia 2018

Kurs na dźwigi towarowo- osobowe (szkolenie na windy)


Kurs na dźwigi towarowo- osobowe (szkolenie na windy)


Awans B.H.P. zaprasza na szkolenia dla operatorów wind towarowo-osobowych (kurs z obsługi dźwigów towarowo-osobowych) organizowany na terenie Łodzi lub w miejscu firmy klienta na terenie całej Polski.


Do kogo adresujemy szkolenie na windy towarowe?


Jeśli w zakładzie pracy znajdują się windy towarowo-osobowe, do ich obsługi  niezbędna jest osoba odpowiednio w tym zakresie przeszkolona oraz posiadająca stosowne uprawnienia. Nasi doświadczeni Instruktorzy pomogą w osiągnięciu tego celu. Dzięki naszym szkoleniom,  pracownicy są doskonale przygotowani do egzaminu UDT i bez problemu mogą zdobyć legitymację  wydawaną przez Urząd Dozoru Technicznego niezbędną do pracy przy obsłudze wind towarowych.  

Jak wygląda szkolenie dla operatorów wind towarowych?


Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych kursanci poznają podstawowe parametry dźwigów, ich budowę i zasady działania. Zostają zapoznani z podstawowymi obowiązkami i zadaniami należącymi do odsługującego windy, jak również z zasadami bezpieczeństwa pracy przy obsłudze dźwigów towarowo-osobowych.

Szkolenie z zakresu obsługi dźwigów towarowo-osobowych organizujemy zazwyczaj w miejscu pracy - grafik zajęć dostosowujemy do grafiku pracy. Ponadprogramowe godziny szkolenia, z których w razie potrzeby mogą skorzystać uczestnicy kursu, są darmowe. Po zakończonym szkoleniu kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z ramowym programem kursu.

Każde nasze szkolenie zakończone jest egzaminem UDT, którego organizacją zajmują się nasi pracownicy. Pośredniczymy przy wypełnianiu i składaniu wniosków egzaminacyjnych, uiszczeniu opłat oraz przy odbiorze legitymacji UDT.

Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu szkolenia dla operatorów wind znajdują się na naszej stronie internetowej

Zachęcamy również do skontaktowania się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów współpracy i ceny szkolenia. 

Pozostałe szkolenia UDT - na terenie Łodzi i całej Polski z dojazdem gratis


Przypominamy również o naszych pozostałych szkoleniach UDT. Przygotowujemy operatorów wózków widłowych, suwnic, żurawi, podestów, ładowarek teleskopowych. Szkolimy również konserwatorów urządzeń transportu bliskiego (o szkoleniach UDT pod linkiem).
Wszystkie nasze szkolenia UDT zakończone są egzaminem przed komisją kwalifikacyjną, dzięki któremu można zdobyć zaświadczenie kwalifikacyjne ważne na terenie całego kraju. Zapraszamy. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza