poniedziałek, 2 stycznia 2017

"Bezpieczeństwo obsługi suwnic typu I i II S" - publikacja w miesięczniku branżowym „Bezpieczeństwo Pracy – Nauka i Praktyka”

"Bezpieczeństwo obsługi suwnic typu I i II S" - publikacja w miesięczniku branżowym „Bezpieczeństwo Pracy – Nauka i Praktyka”


Zapraszamy do lektury ostatniego w  2016 roku numeru miesięcznika „Bezpieczeństwo Pracy – Nauka i Praktyka”. Znajdziecie w nim wiele interesujących artykułów, w tym publikację jednego z naszych Instruktorów - Szymona. Artykuł "Bezpieczeństwo obsługi suwnic typu I i II S" poświęcony jest tematyce bezpieczeństwa pracy z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego, którymi są suwnice I i II S. Na stronie Centralnego Instytutu Ochrony Pracy znajdziecie następującą recenzję publikacji:
 
"W  artykule przedstawiono tematykę bezpieczeństwa pracy z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego, którymi są suwnice I i II S. Opisany został przebieg prawidłowo realizowanego procesu obsługi suwnic. Autorzy artykułu zwracają szczególną uwagę na  czynności wykonywane przed rozpoczęciem pracy i w jej trakcie, a w szczególności na kontrolę stanu technicznego oraz na zasady bezpiecznej obsługi  suwnic.
Celem artykułu jest promowanie świadomej postawy wśród operatorów suwnic oraz pracowników wykonujących pracę w ich pobliżu. Publikacja adresowana jest również do przedstawicieli służby bhp oraz kierowników odpowiedzialnych za przebieg technologicznych procesów pracy."
 
Zachęcamy do lektury i podzielenia się na blogu swoimi opiniami. :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza