poniedziałek, 16 stycznia 2017

HDS - usługi transportowe i przeładunkowe

Usługi transportowe z HDS


Firma Awans B.H.P. poszerza swoją ofertę usługową o  wynajem żurawi typu HDS (żuraw przenośny przeładunkowy). Usługi transportowe z HDS-em to sposób na szybkie i bezproblemowe wykonanie prac przeładunkowo-transportowych.

 


Nasz samochód ciężarowy wyposażony w dźwig HDS daje bardzo szerokie możliwości jeśli chodzi o transport ciężarowy, przeładunek materiałów i prace montażowe.  Dzięki zastosowaniu specjalistycznego osprzętu HDS znajduje bardzo wszechstronne zastosowanie:
 •  w branży budowlanej - transport materiałów budowlanych, rozładunek palet,  szerokie zastosowanie w hurtowniach materiałów budowalnych,
 •  w przemyśle hutniczym,

 • w przemyśle stoczniowym,
 •  w jednostkach samorządowych czy rządowych - jak chociażby w przypadku straży pożarnej, gdzie HDS-y doskonale sprawdzają się w sytuacjach konieczności usuwania szkód wyrządzonych przez klęski żywiołowe - wichury, powodzie; HDS-y wykorzystywane  są również do podnoszenia i przesuwania aut osobowych blokujących drogi czy przejazdy; 
 •  w przemyśle leśnym przy takich zadaniach jak chociażby załadunek czy rozładunek ściętych drzew.
Jeśli masz do wykonania prace transportowe takich towarów jak  kontenery, palety z materiałami budowlanymi, szalunki, różnego rodzaju zbiorniki i maszyny, nasza oferta jest  doskonałym rozwiązaniem. Z naszym HDS-em również prace montażowe nie będą stanowiły żadnego problemu.
 
Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski, a w szczególności na terenie i w okolicach Łodzi. Co ważne, nasi operatorzy oprócz uprawnień UDT kategoria II Ż posiadają również prawo jazdy kat. C., dzięki czemu mogą obsługiwać zarówno pojazd, jak i urządzenie HDS bez ograniczeń udźwigu i wysięgu.
 
Cena wynajmu HDS-a uzależniona jest od obowiązujących promocji i ustalana jest indywidualnie telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.
 
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu podestów samojezdnych i przewoźnych. Zapraszamy!


2 komentarze:

 1. A czy w dalszym ciągu jest popyt na usługi hds? Wydaje mi się, że już coraz mniej widuję pojazdów HDS. Nawet nie pamiętam żadnych inwestycji w mojej okolicy, by takie pojazdy były użytkowane. Co do pojazdów - Stary mają już naprawdę sporo lat i jeżeli dalej u Państwa jeżdżą to jestem pełen podziwu, bo większość już dawno poszła na żyletki, bo w wielu firmach się o nie po prostu nie dbało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wpis. Pozdrawiam i czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń