środa, 4 stycznia 2017

Kurs na piłę spalinową - dlaczego warto? Praca pilarza w Polsce

Kurs na piłę spalinową - dlaczego warto? Praca pilarza w Polsce.


Awans B.H.P. zaprasza na kursy z obsługi piły spalinowej. To doskonała inwestycja w swój rozwój i zagwarantowanie sobie lepszego startu w procesie rekrutacyjnym do nowej pracy.
 
Kończąc odpowiedni kurs z obsługi piły, zyskujemy nie tylko niezbędną wiedzę i umiejętności, ale również podstawę do ubiegania się o pracę w charakterze pilarza. Zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu niektórych prac z zakresu gospodarki leśnej:
 
 "Do pracy z użyciem pilarki dopuścić można wyłącznie pracowników, którzy ukończyli z wynikiem pozytywnym szkolenie."
 
Zdobywając uprawnienia pilarza zwiększamy swoją atrakcyjność na rynku pracy. Zdobyte umiejętności są pomocne zarówno w pracach budowlanych, w pracy wykonywanej przez służby porządkowe miasta czy gminy, w leśnictwie czy ogrodnictwie. To również dodatkowy atut każdego strażaka, policjanta czy wojskowego.
 
Przeglądając oferty pracy z łatwością można zauważyć, iż na rynku pracy jest duże zapotrzebowanie na pilarzy z uprawnieniami, czyli takich, którzy odbyli stosowny kurs. Poniżej kilka linków do aktualnych ofert:
 
 
Wiele innych ofert  bez problemu znajdziecie  wertując portale z ogłoszeniami o pracę.
 
Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swoich kwalifikacji zachęcamy do zapisywania się na kursy dla pilarzy. Więcej informacji na temat tego, jak takie szkolenie przebiega, znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz we wcześniejszych postach:
 
 
 


Kurs z obsługi piły spalinowej - firma szkoleniowa Awans B.H.P. z Łodzi

1 komentarz:

  1. Bo niektórym się wydaje, że wystarczy przeczytać instrukcję dołączoną do urządzenia i już sobie poradzą ;) A potem palce poobcinane ;P

    OdpowiedzUsuń