poniedziałek, 5 marca 2018

Kurs na suwnice IIS dla firm - dojazd na terenie całej Polski


Kurs na suwnice IIS dla firm - dojazd na terenie całej Polski

Awans B.H.P.  swoją ofertę szkoleniową dostosowuje do klientów indywidualnych, jak również do oczekiwań większych i mniejszych firm  oraz innych zorganizowanych grup. Wśród szkoleń UDT adresowanych również do drugiej grupy odbiorców są szkolenia na suwnice kategoria UDT II S zakończone egzaminem UDT. Kategoria II S obejmuje suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego (w tym bezprzewodowo) oraz wciągniki i wciągarki według kategorii IIW.

Kurs dla operatorów suwnic II S na terenie firmy klienta

Duże i mniejsze firmy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń wyjazdowych. Kurs dla operatorów suwnic IIS organizujemy na terenie firmy klienta. Dzięki temu kursanci mogą ćwiczyć na sprzęcie, na którym w przyszłości będą pracować. Jest to komfortowe i korzystne rozwiązanie zarówno dla pracowników, jak i właścicieli przedsiębiorstwa.
Kurs prowadzą doświadczeni szkoleniowcy - praktykujący operatorzy i konserwatorzy urządzeń transportu bliskiego. Szkolenia realizują program szkoleniowy zatwierdzony przez UDT.  Zajęcia teoretyczne przeprowadzane są z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, filmów instruktażowych oraz innych materiałów dydaktycznych. Część praktyczna odbywa się na sprzęcie udostępnionym przez firmę - ilość godzin praktyki nieograniczona, w stałej cenie szkolenia.
Szkolenie z obsługi suwnic II S zakończone jest egzaminem UDT. Organizacją egzaminu zajmują się nasi pracownicy (składanie wniosków egzaminacyjnych, uiszczanie opłat egzaminacyjnych, odbiór legitymacji UDT). Koszty egzaminacyjne wliczone są w cenę szkolenia.
Po ukończonym szkoleniu kursant otrzymuje zaświadczenie z ramowym programem szkolenia w języku polskim i angielskim, a po zdanym egzaminie legitymację UDT.
Nasze szkolenia na suwnice IIS to droga do zdobycia bezterminowych, ważnych na terenie całego kraju uprawnień państwowych do obsługi suwnic danego rodzaju. Uczestnikom naszych szkoleń gwarantujemy rzetelne przygotowanie do egzaminu UDT i późniejszej pracy w charakterze operatora suwnic.
Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z wyjazdowego szkolenia na suwnice IIS organizowanego na terenie firmy klienta w Łowiczu.

Zachęcamy również do uczestnictwa w naszych szkoleniach na suwnice kategoria IS, obejmujące suwnice sterowane z kabiny oraz wciągniki i wciągarki wg kategorii IW, jak również suwnice z kategorii IIS (1 egzamin UDT na obydwie kategorie IS i IIS). Wszystkie szczegóły na temat szkoleń na suwnice IS i IIS pod linkiem.  Zapraszamy.  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza