niedziela, 18 marca 2018

Dlaczego warto zrobić szkolenie na wózki widłowe w Szczecinie z Awans B.H.P.


Dlaczego warto zrobić  szkolenie na wózki widłowe w Szczecinie  z Awans B.H.P.


Od jakiegoś czasu prężnie działa nasza placówka szkoleniowa w Szczecinie. Trzonem oferty adresowanej do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i okolić są między innymi szkolenia na wózki widłowe z egzaminem UDT. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty i ukończyć szkolenie na wózki widłowe w Szczecinie właśnie z Awans B.H.P.?
Uprawnienia na wózki widłowe - nowe perspektywy, lepsze zarobki - oferty pracy

Podstawowym motywatorem do ukończenia szkolenia na wózki widłowe i zdobycia uprawnień UDT jest perspektywa znalezienia dobrej pracy -  dającej poczucie stabilizacji i możliwości rozwoju. Ofert pracy dla operatorów wózków widłowych w okolicach Szczecina i w całym województwie zachodniopomorskim nie brakuje.  Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "praca operator wózka widłowego, Szczecin", a znajdziemy całą listę aktualnych ofert pracy. Poniżej kilka z nich:

- firma Raben Logistics Polska sp. z o.o. poszukuje operatora wózka widłowego - miejsce pracy Szczecin - link do oferty pracy;

- firma Carlsberg Polska poszukuje operatora wózka widłowego, miejsce pracy Szczecin - link do oferty pracy;

-- firma CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. poszukuje operatora wózka widłowego, miejsce pracy Szczecin - link do oferty pracy;

- firma Jungheinrich Polska Sp. z o.o. poszukuje magazyniera  z uprawnieniami do kierowania wózkiem widłowym, miejsce pracy Szczecin - link do oferty pracy.


Szkolenie na wózki widłowe w Szczecinie - dlaczego warto wybrać Awans B.H.P.?

We wszystkich ofertach  pracy dla operatorów wózków widłowych wśród stawianych wymagań znajdziemy warunek posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych. Jest to oczywiste, ze względu na fakt, iż w Polsce do obsługi wózków widłowych można dopuścić jedynie osoby posiadające stosowne uprawnienia. Należy przy tym zaznaczyć, że już wkrótce jedynymi honorowanymi uprawnieniami będą uprawnienia wydawane przez UDT. Do tej pory istniała furtka w postaci imiennych zezwoleń do obsługi wózka widłowego ważnych na terenie danego zakładu pracy. Ważność ostatnich takich  imiennych zezwoleń  wygaśnie 31 grudnia 2021 roku. Więcej na ten temat pod linkiem.

Wszystkie szkolenia na wózki widłowe z  Awans B.H.P. zakończone są egzaminem UDT, dzięki któremu można zdobyć uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydawane przez UDT. Organizacją egzaminu, w tym odbiorem legitymacji UDT, zajmują się oczywiście nasi pracownicy. Koszty egzaminacyjne wliczone są w cenę szkolenia, co dla naszych kursantów oznacza brak dodatkowych kosztów związanych ze zdobyciem uprawnień.

Kolejnym argumentem przemawiającym na rzecz naszej placówki szkoleniowej jest doskonała kadra szkoleniowa - doświadczeni i praktykujący operatorzy i konserwatorzy wózków widłowych.

A jeśli dotychczasowe atuty naszej oferty wciąż Was nie przekonują, mamy dla Was kolejne argumenty:

- ekspresowa realizacja szkolenia - kilka terminów do wyboru, krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie szkolenia;

 - indywidualne podejście do kursanta;

- możliwość skorzystania ze zniżek na inne kursy i szkolenia z Awans B.H.P.;

- gwarancja profesjonalnego przygotowania do egzaminu UDT oraz późniejszej pracy operatora wózka widłowego;

- najwyższa jakość szkolenia;

- atrakcyjne ceny.

Zapraszamy już dziś. Szczegóły oferty na stronie http://szczecin.awans-bhp.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza