poniedziałek, 12 marca 2018

"Bezpieczna Budowa" - o konferencji i ofercie usług bhp Awans B.H.P.


"Bezpieczna Budowa" - o konferencji i ofercie usług bhp Awans B.H.P.

Konferencja "Bezpieczna Budowa" to wydarzenie organizowane  przez Urząd Dozoru Technicznego, Państwową Inspekcję Pracy oraz Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie. Udział w konferencji jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są do dnia 09.04.2018 roku, a samo spotkanie odbędzie się 17.04.2018 roku w Częstochowie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie UDT - link.Podczas konferencji "Bezpieczna budowa" zostaną poruszone między innymi takie tematy jak:
- bezpieczna eksploatacja urządzeń ciśnieniowych i dźwignicowych wykorzystywanych w budownictwie;
- statystyki i analiza najczęstszych wypadków;
- bezpieczna eksploatacja rusztowań budowlanych czy
- koordynacja prac na budowie: wymagania prawne dotyczące koordynacji w zakresie bhp, dobre praktyki w zakresie koordynacji i organizacji bezpiecznej pracy na budowie.
Zachęcamy do udziały w spotkaniu wszystkich dbających o bezpieczeństwo techniczne, w tym kierowników budowy czy mistrzów, jak również użytkowników urządzeń technicznych oraz osoby odpowiedzialne za bhp.

Usługi bhp  dla firm z  Awans B.H.P.

Osoby zainteresowane bezpieczeństwem pracy zarówno na terenie budowy, jak i na terenie  zakładu pracy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usług bhp dla firm. Nasze usługi bhp dostosowujemy do profilu firmy klienta. W ramach oferty przeprowadzamy m.in.  szkolenia bhp wstępne i okresowe, opracowujemy zindywidualizowane programy szkoleń bhp, sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego oraz dokumentację powypadkową, sporządzamy Instrukcję Bezpiecznego Wykonywania Robót (IBWR), jak również Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (BIOZ). Przeprowadzamy również audyty bhp oraz świadczymy niezależne konsultacje bhp.
Nasi  pracownicy to doświadczeni BHP-owcy - inspektorzy bhp, instruktorzy szkoleń bhp i kursów pierwszej pomocy. To również specjaliści od nadzorów bhp na budowach.  Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych Inspektorów pod linkiem.
Naszym klientom gwarantujemy jak najwyższy poziom świadczonych usług, atrakcyjne ceny i zniżki, dyspozycyjność i elastyczność oferty. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski - dojazd gratis.

Wszystkie szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod linkiem. W przypadku dodatkowych pytań oraz w celu ustalenia szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich informacji.
Serdecznie zapraszamy.

2 komentarze: