czwartek, 22 lutego 2018

Szkolenie "Obsługa osób niepełnosprawnych" - obsługa klientów i pracowników z niepełnosprawnością


Szkolenie "Obsługa osób niepełnosprawnych" - obsługa klientów i pracowników z niepełnosprawnością


Awans B.H.P. zaprasza na szkolenie "Obsługa osób niepełnosprawnych" - obsługa klientów i pracowników z niepełnosprawnością.  To kolejna nowość w naszej ofercie szkoleniowej. Kurs adresujemy do wszystkich osób mających kontakty służbowe z osobami niepełnosprawnymi. Zachęcamy również pracodawców do skorzystania z naszej oferty i zorganizowania szkolenia z zakresu wspomnianej tematyki dla swoich pracowników.  Dzięki szkoleniu pracownicy zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności przydatne w relacjach zawodowych z osobami niepełnosprawnymi.


Czemu warto ukończyć szkolenie "Obsługa osób niepełnosprawnych" z Awans B.H.P.


Podczas szkolenia kursanci zostają w profesjonalny sposób zapoznani z podstawami obowiązującego savoir vivre w kontaktach z pracownikami czy klientami z niepełnosprawnością. Uczestnicy kursu dowiadują się również, jak  komunikować się  z osobami z różnym rodzajem niepełnosprawności oraz jak zachować równowagę w relacjach  z  osobą niepełnosprawną. Szkolenie pozwala pracownikom lepiej zrozumieć osoby z niepełnosprawnością, między innymi poprzez uświadomienie sobie trudności, z którymi borykają się na co dzień pracownicy z niepełnosprawnością.  

Wiedza zdobyta podczas szkolenia  pozwoli usprawnić relacje zawodowe między współpracownikami, jak również  przełoży się  na wysoką efektywność  pracy.  Zwiększenie świadomości pracowników odnośnie sytuacji i potrzeb osób niepełnosprawnych, zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy przez osoby niepełnosprawne czy usprawnienie kontaktów pracownik z niepełnosprawnością - współpracownicy / pracodawca - wszystko to przyczynia się do stworzenia przyjaznej atmosfery w pracy.

Szkolenia z cyklu "Obsługa osób niepełnosprawnych" przeprowadzają doświadczeni wykładowcy, inspektorzy BHP i instruktorzy pierwszej pomocy. Naszym klientom zapewniamy elastyczny program szkolenia, dostosowany do potrzeb klienta/ profilu jego firmy oraz szybką realizację usługi.

Wszystkie szczegóły dotyczące szkolenia Obsługa osób niepełnosprawnych - obsługa pracowników i klientów z niepełnosprawnością znajdują się na naszej stronie internetowej (link). W celu ustalenia szczegółów współpracy lub jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami (kontakt).

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń z zakresu BHP (link) . Przeprowadzamy szkolenia wstępne ogólne i okresowe BHP dla pracowników i pracodawców na terenie całej Polski. Organizujemy również kursy pierwszej pomocy dla pracowników. Zapraszamy.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń