niedziela, 4 lutego 2018

Seminaria UDT - na dźwigniki przemysłowe, hakowego sygnalistę i burty samowyładowcze


Seminaria UDT - na dźwigniki przemysłowe, hakowego sygnalistę i burty samowyładowcze


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty seminariów UDT - kursów na dźwigniki przemysłowe, na hakowego sygnalistę oraz na burty samowyładowcze. Seminaria UDT, to obok kursów UDT kończących się egzaminem przed komisją UDT, doskonały sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności.

Seminarium z obsługi dźwigników przemysłowych

Seminarium z obsługi dźwigników przemysłowych przygotowuje pracowników do obsługi  dźwigników różnego rodzaju, w tym podnośników w warsztatach samochodowych.      Należy pamiętać, że każdy pracownik obsługujący dźwigniki przemysłowe, musi uprzednio odbyć odpowiednie szkolenie.  Dzięki naszemu seminarium każdy pracodawca będzie miał pewność, że zrealizuje ten obowiązek i zadba o to, aby jego pracownicy posiadali stosowne kwalifikacje.  Podczas zajęć uczestnicy kursu poznają typy stosowanych dźwigników, ich budowę i zasady eksploatacji. Zostają zapoznani z  podstawowymi zasadami bezpiecznej pracy oraz konserwacji dźwigników. Przyswajają sobie również podstawowe czynności operatora przed, w trakcie i po zakończonej pracy. Więcej na temat seminarium z obsługi dźwigów przemysłowych pod linkiem.

Seminarium na hakowego sygnalistę

Seminarium na hakowego sygnalistę przygotowuje personel do obsługi dźwigników i wciągników. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia okazują się niezbędne podczas obsługi osprzętu takiego jak haki, zawiesia, dźwignice czy wciągarki oraz podczas pracy z wykorzystaniem suwnicy, dźwigu czy żurawia. Program seminarium obejmuje m.in. takie zagadnienia jak charakterystyka haków, podział i charakterystyka zawiesi, konstrukcja cięgien, eksploatacja zawiesi, metody zawieszania ładunku, podstawowe zasady bhp. Niezbędne informacje na temat seminarium na hakowego sygnalistę pod linkiem.

Seminarium  na burty samowyładowcze

Seminarium  na burty samowyładowcze przygotowuje pracowników do obsługi  podestów ruchomych załadowczych, które podobnie jak pozostałe urządzenia transportu bliskiego podlegają pod UDT. Informacje na temat seminarium pod linkiem.
Po ukończonym seminarium kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończonym szkoleniu z ramowym programem szkolenia. Zaświadczenia wystawiane są w języku polskim i angielskim. Uczestnikom seminarium zapewniamy elastyczny grafik zajęć, ustalany indywidualnie z naszymi Instruktorami. Seminaria odbywają się na naszej hali szkoleniowej w Łodzi. W przypadku większych grup oraz na życzenie klienta, dojeżdżamy na teren firmy i tam organizujemy szkolenie.
W celu ustalenia szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami - kontakt.  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza