niedziela, 25 lutego 2018

Szkolenia gazowe G3 z egzaminem SEP


Szkolenia gazowe G3 z egzaminem SEP


Zapraszamy na szkolenia gazowe zakończone egzaminem SEP (egzamin przed komisją egzaminacyjną Stowarzyszenia Elektryków Polskich).  

Uprawnienia gazowe G3 są niezbędne do pracy  przy dozorze i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przesyłających, magazynujących, przetwarzających i zużywających paliwa gazowe.


Co to są uprawnienia gazowe G3? Jaki jest zakres uprawnień gazowych G3?


Uprawnienia gazowe G3 D i E (dozór i eksploatacja) to uprawnienia niezbędne do wykonywania czynności związanych z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających, magazynujących i zużywających paliwa gazowe, takich jak:

• urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu; 

 •urządzenia do przetwarzania i uzdatniania paliw gazowych, rozkładanie paliw gazowych,  urządzenia przeróbki gazu ziemnego, oczyszczalnie gazu, rozprężalnie i rozlewnie gazu  płynnego, odazotownie, mieszalnie; 

 • urządzenia do magazynowania paliw gazowych; 

 • sieci  gazowe  rozdzielcze  o  ciśnieniu  nie  wyższym  niż  0,5  MPa  (gazociągi  i  punkty  redukcyjne, stacje gazowe); 

 • sieci gazowe przesyłowe o ciśnieniu powyżej 0,5 MPa (gazociągi, stacje gazowe, tłocznie  gazu); 

 • urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa; 

 • urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu powyżej 5 kPa; 

 • przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW; 

 • turbiny gazowe; 

 •aparatura kontrolno‐pomiarowa, urządzenia sterowania do sieci, urządzeń i instalacji  wymienionych w powyższych punktach.

Jak wygląda szkolenie gazowe G3? Korzyści oferty Awans B.H.P.


Szkolenie gazowe Grupa III organizowane jest albo na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi, albo na życzenie klienta na terenie jego firmy. Dojeżdżamy do klientów z całej Polski - dojazd GRATIS.

Zajęcia realizowane w ramach szkolenia gazowego prowadzą doświadczeni wykładowcy - praktykujący elektrycy. Kurs zakończony jest egzaminem przed komisją SEP. Organizacją egzaminu zajmują się nasi pracownicy. Pozytywny wynik z egzaminu oznacza zdobycie uprawnień gazowych G3.

Gwarantujemy doskonałe przygotowanie do egzaminu SEP oraz ekspresową realizację szkolenia.

Uczestnicy naszych szkoleń mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na inne szkolenia wchodzące w skład oferty szkoleniowej Awans B.H.P.


Zapraszamy również na szkolenia przygotowujące do egzaminów sepowskich na uprawnienia G1 (szkolenia elektryczne) i uprawnienia G2 (szkolenia energetyczne). Wszystkie niezbędne informacje na temat szkoleń znajdują się pod linkiem .

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń