niedziela, 18 lutego 2018

Szkolenia na wózki widłowe/ sztaplarki w Szczecinie


Szkolenia na wózki widłowe/ sztaplarki w Szczecinie


Wszystkich mieszkańców Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego zapraszamy do naszej nowej filii na szkolenia z obsługi wózków widłowych. Kurs na sztaplarki organizowany w Szczecinie prowadzony jest przez doświadczonych Instruktorów Awans B.H.P. i, jak wszystkie nasze szkolenia UDT, zakończony jest egzaminem przed komisją składającą się z przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego.


Nowa fila Awans B.H.P. w Szczecinie - oferta szkoleniowa


Z myślą o naszych kursantach z okolic Szczecina i województwa zachodniopomorskiego postanowiliśmy otworzyć nową filię z siedzibą na ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 1A w Szczecinie. Bazując na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych Instruktorów, uczestnikom naszych kursów na wózki widłowe/ sztaplarki oraz na ładowarki teleskopowe  gwarantujemy jak najwyższy poziom merytoryczny zajęć oraz doskonałe przygotowanie do egzaminu UDT oraz późniejszej pracy w charakterze operatora wózków widłowych/ ładowarek teleskopowych.

Naszym kursantom przedstawiamy pełną ofertę szkoleń dla operatorów wózków widłowych, obejmującą wszystkie warianty dostępnych szkoleń na wózki jezdniowe. Nasi klienci mogą wybierać spośród 5 rodzajów szkoleń:

·         kurs na wózek widłowy specjalizowany ładunek unoszony wraz z operatorem i wózki ze zmiennym wysięgiem z egzaminem UDT kategoria I WJO – pełna, najwyższa kategoria zawiera wszystkie niższe

·         kurs na wózek widłowy specjalizowany ładunek unoszony wraz z operatorem I WJO zakończony egzaminem UDT, kategoria zawiera uprawnienia IIWJO i IIIWJO

·         kurs na wózek widłowy specjalizowany ze zmiennym wysięgiem I WJO zakończony egzaminem UDT – ładowarka teleskopowa, kategoria zawiera uprawnienia IIWJO i IIIWJO

·         kurs na wózek widłowy jezdniowy podnośnikowy zakończony egzaminem UDT kategoria II WJO – wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych – obejmuje wózki widłowe wysokiego składowania (uprawnienia na wysoki skład),

·         kurs na wózek widłowy z egzaminem UDT kategoria III WJO – wózki widłowe ręcznie prowadzone i zdalnie sterowane.


Wszystkie nasze szkolenia na wózki widłowe zakończone są egzaminem UDT. Cena egzaminu wliczona jest w koszt szkolenia i wynosi 152 zł. Organizacją egzaminu zajmują się nasi pracownicy, którzy pomagają w składaniu wniosków egzaminacyjnych, uiszczają opłaty egzaminacyjne oraz odbierają legitymacje UDT.

Po ukończonym szkoleniu nasi kursanci otrzymują zaświadczenie z ramowym programem szkolenia w języku polskim i angielskim, a po zdanym egzaminie świadectwo kwalifikacyjne (legitymację UDT) do obsługi wózków jezdniowych danego typu.
Szkolenia na wózki widłowe w Szczecinie z Awans B.H.P. - korzystny wybór i gwarancja jakości


Wybierając naszą placówkę szkoleniową, kursanci czerpią szereg korzyści. Podstawą jest oczywiście jak najwyższy standard prowadzonych zajęć,  w pełni realizujących programy szkoleniowe zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne prowadzą doświadczeni  Instruktorzy z przygotowaniem pedagogicznym.  Wykłady wzbogacone są materiałami multimedialnymi, a uczestnicy kursów mogą liczyć na pomocnicze materiały dydaktyczne. 

Dodatkową korzyścią płynącą z wyboru szkoleń na wózki widłowe/ sztaplarki z Awans B.H.P. są atrakcyjne zniżki na inne oferowane przez nas kursy - w tym szkolenia UDT. Pełna oferta szkoleń UDT z Awans B.H.P.  dostępna jest pod linkiem.  

Co więcej, nasi kursanci mogą wziąć udział w darmowych seminariach na burty samowyładowcze oraz w kursie dla hakowego sygnalisty.

Więcej informacji na temat szkoleń na wózki widłowe/ sztaplarki w Szczecinie na naszej stronie internetowej

Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza