środa, 21 lutego 2018

Szkolenia sepowskie na uprawnienia G1, G2 i G3 w Szczecinie z Awans B.H.P.


Szkolenia sepowskie na uprawnienia G1, G2 i G3 w Szczecinie z Awans B.H.P.


Niedawno pisaliśmy o nowo otwartej filii Awans B.H.P. w Szczecinie i o kursach na wózki widłowe adresowane do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Naszych kursantów z  północno-zachodniej Polski zapraszamy również na szkolenia SEP kończące się egzaminem przed komisją Stowarzyszenia Elektryków Polskich, dzięki którym można zdobyć uprawnienia G1, G2 lub G3.


Co obejmuje oferta tzw. szkoleń sepowskich Awans B.H.P. w Szczecinie?


Naszych kursantów zapraszamy na trzy rodzaje "szkoleń sepowskich":

- szkolenia elektryczne - na uprawnienia elektryczne grupa G1 (D i E) dozór i eksploatacja do 1 kv i powyżej;

- szkolenia energetyczne - na uprawnienia energetyczne grupa G2 (D i E) dozór i eksploatacja - adresowane do osób, które chcą zajmować się pracami związanymi z eksploatacją urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz konserwacją, montażem i naprawą urządzeń energetycznych, jak również pomiarami przy urządzeniach tego typu.

- szkolenia gazowe - na uprawnienia gazowe grupa G3 (D i E) dozór i eksploatacja - na szkolenie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zajmować się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych.

Dodatkowo polecamy praktyczny kurs pomiarów elektrycznych, podczas którego nasi wykładowcy skupiają się na praktycznej stronie wykonywania pomiarów elektrycznych na aparatach marki SONEL.


Czemu warto skończyć kurs na uprawnienia SEP z Awans B.H.P.?


Kursanci z okolic Szczecina wybierając nasza placówkę szkoleniową, zyskują pewność, że szkolenie zostanie zorganizowane i przeprowadzone przez doświadczonych wykładowców - praktykujących elektryków. Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy również kompleksową organizację egzaminu SEP. Awans B.H.P. to również gwarancja najwyższej jakości kursu za optymalną cenę oraz szybkość realizacji usługi - kursanci mogą wybierać spośród kilku terminów w miesiącu. Kursanci ze Szczecina i okolic mogą również liczyć na atrakcyjne zniżki na inne kursy organizowane przez naszą placówkę szkoleniową.

Wszystkie szczegóły związane ze szkoleniami elektrycznymi, energetycznymi oraz gazowymi kończącymi się egzaminem SEP znajdują się na naszej stronie .

Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza