czwartek, 8 lutego 2018

Szkolenia na wózki jezdniowe kategoria II WJO


Szkolenia na wózki jezdniowe kategoria II WJO


Zapraszamy wszystkich na szkolenia z obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych - kategoria UDT II WJO. Kategoria ta obejmuje wózki widłowe wysokiego składowania (tzw. uprawnienia na wysoki skład).

Szkolenie II WJO zakończone jest egzaminem UDT. Pozytywny wynik z egzaminu oznacza zdobycie świadectwa kwalifikacyjnego - legitymacji UDT czyli uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych. Organizacją egzaminu zajmują się nasi pracownicy, którzy pośredniczą m.in. w składaniu wniosków egzaminacyjnych, uiszczeniu opłat oraz w odbiorze legitymacji uczestników naszych szkoleń. Indywidualne podejście do kursanta, wysoki poziom merytoryczny zajęć, doświadczeni instruktorzy - to elementy przekładające się na sukces naszych kursantów.

Szkolenia II WJO - oferta dla firm


Wszystkich właścicieli i przedstawicieli firm zachęcamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do partnerów biznesowych. Oferta ta obejmuje m.in. szkolenia na wózki jezdniowe kategoria II WJO. Na życzenie klienta szkolenie organizujemy na terenie jego firmy. Dojeżdżamy do klientów z całej Polski.

Czemu warto skorzystać z oferty szkoleń dla firm i skierować swoich pracowników na szkolenia II WJO?


Dzięki naszym wyjazdowym szkoleniom na wózki jezdniowe kategoria II WJO pracownicy Państwa firmy mają niepowtarzalną okazję uczyć się i ćwiczyć bezpośrednio na wózkach widłowych, na których będą faktycznie pracowali po zdobyciu stosownych uprawnień UDT. Przekłada się to na możliwość lepszego przygotowania do rzeczywistych obowiązków, które przyszli operatorzy wózków jezdniowych będą musieli realizować. Dodatkowo nasi Instruktorzy dostosowują program szkolenia do specyfiki Państwa firmy, pamiętając przy tym by w 100% zrealizować program szkolenia zatwierdzony przez UDT.

Przypominamy, że szkolenie składa się z zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych. Co ważne, naszym kursantom oferujemy nielimitowaną ilość godzin praktyki w stałej cenie szkolenia.

Zachęcamy również do skorzystania ze szkoleń na wózki widłowe należące do pozostałych kategorii UDT - kategorie I WJO oraz III WJO.

Więcej szczegółów na temat szkoleń UDT, w tym szkoleń na wózki jezdniowe kategorie I WJO, II WJO oraz III WJO, znajdą Państwo pod linkiem. Zapraszamy. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z ostatnich zajęć prowadzonych w ramach wyjazdowego szkolenia na wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych - kategoria II WJO .  
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza