wtorek, 17 września 2019

Szkolenia UDT na terenie firmy klienta


Szkolenia UDT na terenie firmy klienta


Zapraszamy na profesjonalne szkolenia  UDT adresowane do małych i dużych przedsiębiorstw. Szkolenia organizujemy na terenie firmy klienta, co dla przedsiębiorców jest nie tylko oszczędnością czasu, ale również gwarancją lepszego poznania urządzeń technicznych przez pracowników, którzy w przyszłości będą wykonywać zadania na danym sprzęcie. To z kolei przekłada się na zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa pracy.


Oferta szkoleń UDT organizowanych na terenie firmy klienta przez Awans B.H.P.


Nasza bogata oferta szkoleń UDT składa się z dwóch podstawowych grup szkoleń - szkoleń dla operatorów UDT oraz szkoleń dla konserwatorów UDT. Wszystkie szkolenia organizujemy na terenie firmy klienta na sprzęcie udostępnionym przez pracodawcę (oczywiście na życzenie klienta istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia na naszej hali szkoleniowej oraz na naszym własnym sprzęcie). Dojeżdżamy do klientów na ternie całej Polski. Terminy zajęć dostosowujemy do klienta.

W ramach szkoleń dla operatorów UDT  organizujemy szkolenia na operatorów:

-  wózków widłowych specjalizowanych  ze zmiennym wysięgiem (ładowarki  teleskopowe) i wózków z ładunkiem unoszonym wraz z operatorem

-  wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych

-  wózków widłowych ręcznie prowadzonych i zdalnie sterowanych

-  podestów : podesty ruchome przejezdne wolnobieżne, podesty ruchome samojezdne montowane na pojeździe, podesty ruchome przewoźne

-  podestów : podestów ruchomych wiszących, podestów  ruchomych masztowych, podestów ruchomych stacjonarnych

-  suwnic : suwnice sterowane z kabiny oraz wciągniki i wciągarki

-  suwnic : suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego (w tym bezprzewodowo) oraz wciągniki i wciągarki

-  żurawi : żuraw samojezdny i  żuraw przenośny typu HDS

-  dźwigów : dźwigi towarowe ze sterowaniem ręcznym i szpitalnym

-  dźwigów : dźwigi budowlane towarowe oraz wyciągi towarowe, przewoźne i przenośne, wyciągi statków

Dla przyszłych konserwatorów UDT oferujemy szkolenia na konserwatora:

- suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

- suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia

- żurawi stacjonarnych (uprawnia do konserwacji żurawi stacjonarnych i wciągników oraz wciągarek ogólnego przeznaczenia)

- żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych (uprawnia do konserwacji żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych oraz żurawi stacjonarnych i wciągników oraz wciągarek ogólnego przeznaczenia)

- podestów ruchomych stacjonarnych, wiszących oraz masztowych

-  podestów  ruchomych przejezdnych  oraz załadowczych, w tym do transportu osób

- wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia.

Wszystkie nasze szkolenia zakończone są egzaminem UDT, którego kompleksową organizacją zajmują się nasi pracownicy. Egzamin odbywa się zazwyczaj w dowolnym Oddziale Dozoru Technicznego lub  w firmie klienta.

Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne prowadzą doświadczeni Instruktorzy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Więcej szczegółowych informacji, w tym o dodatkowych usługach, z których mogą skorzystać nasi klienci, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza