niedziela, 30 września 2018

Szkolenia operatorów UDT w atrakcyjnych cenach


Szkolenia operatorów UDT w atrakcyjnych cenach

Awans B.H.P. specjalizuje się w szkoleniach na operatorów urządzeń transportu bliskiego. Urządzenia transportu bliskiego podlegają pod Urząd Dozoru Technicznego, a operatorzy tych maszyn muszą posiadać uprawnienia kwalifikacyjne wydawane również przez ten Urząd. Drogą do zdobycia legitymacji UDT uprawniającej do obsługi danego urządzenia technicznego jest zdanie egzaminu przed komisją państwową. Gwarancją sukcesu jest dobre przygotowanie, a Awans B.H.P. właśnie takie zapewnia wszystkich swoim kursantom.  Jakie szkolenia operatorów UDT znajdują się w naszej ofercie?

 Do wyboru przedstawiamy naszym kursantom całą paletę szkoleń UDT na operatorów urządzeń magazynowych i transportu bliskiego. Najbardziej popularnym szkoleniem jest szkolenie na wózki widłowe, w tym na ładowarki teleskopowe. W naszej ofercie znajdziecie aż 5 wariantów szkoleń dla operatorów widlaków obejmujących wszystkie kategorie UDT (I WJO, II WJO, III WJO). Szczegóły znajdziecie pod linkiem

Nie mniej popularne są szkolenia na podesty - kategorie I P i II P (link)  oraz na suwnice (kategorie I S i II S).

Z Awans B.H.P. zdobędziecie również uprawnienia na żurawie (HDS-y, żurawie samojezdne II Ż oraz żurawie wieżowe I Ż)    oraz na dźwigi towarowo-osobowe.

Dodatkowe informacje dotyczące szkoleń dla operatorów UTB

Wszystkie nasze szkolenia UDT zakończone są egzaminem przed komisją UDT. Zapewniamy kompleksową organizację egzaminu oraz pośrednictwo w odbiorze legitymacji UDT.

Kursantom oddajemy do dyspozycji nasz własny sprzęt z aktualnymi przeglądami UDT. Dzięki temu w stałej cenie szkolenia zapewniamy nielimitowaną ilość godzin praktyki oraz elastyczny grafik zajęć.

Szkolenia przeprowadzają doświadczeni Instruktorzy - operatorzy i konserwatorzy urządzeń transportu bliskiego, inspektorzy bhp. Realizują oni programy szkoleń ustalane i zatwierdzane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Szkolenia przeprowadzamy zarówno na terenie naszej hali szkoleniowe w Łodzi, jak i na życzenie klienta - na terenie jego firmy. W drugim przypadku szkolenie przeprowadzamy na urządzeniach udostępnionych przez pracodawcę. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski, zapewniając atrakcyjne ceny i jak najwyższą jakość oferowanych szkoleń.

Dla naszych kursantów przewidzieliśmy również możliwość skorzystania z dodatkowych seminariów, uzupełniających wiedzę operatorów urządzeń magazynowych - w tym seminarium na  hakowego sygnalistę - szczegóły pod linkiem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do skontaktowania się z naszymi pracownikami (kontakt).


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza