czwartek, 13 września 2018

Kursy i szkolenia na terenie firm


Kursy i szkolenia na terenie firm


Zapraszamy do korzystania z naszej oferty szkoleń organizowanych na terenie firmy klienta. Szkolenia dla operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego przeprowadzone w miejscu przyszłej pracy danej osoby to szereg korzyści zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski, gwarantując szybkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny i jak najwyższy poziom świadczonych usług.

 


Jakie szkolenia obejmuje nasza oferta szkoleń na terenie firm?


Nasi klienci mogą wybierać spośród bogatej oferty szkoleń dla operatorów urządzeń magazynowych/ UTB oraz dla konserwatorów tego typu sprzętu. Organizujemy kursy na wózki widłowe (kategorie UDT 1 WJO, 2 WJO, 3WJO), podesty ruchome (kategorie 1 P i 2 P), suwnice (kategorie 1 S i 2 S), ładowarki teleskopowe, żurawie przeładunkowe HDS 2 Ż, żurawie wieżowe 1 Ż, burty samowyładowcze, układnice, wciągarki, dźwigi towarowo - osobowe (link). 

Wszystkie nasze szkolenia UDT zakończone są egzaminem przed komisją UDT - stanowiącym jedyną drogę do zdobycia uprawnień do obsługi czy konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Uprawnienia te ważne są bezterminowo na terenie całej Polski. Naszym klientom gwarantujemy doskonałe przygotowanie pracowników danej firmy zarówno do egzaminu państwowego, jak i do przyszłej pracy  w roli operatora/ konserwatora maszyn. Przeprowadzanie szkolenia na sprzęcie,  którego obsługą bądź konserwacją będą w przyszłości zajmowały się dane osoby, przekłada się na większą efektywność zajęć praktycznych i stanowi doskonałą okazję na lepsze poznanie sprzętu. Organizacja kursu na terenie firmy klienta to również oszczędność czasu pracowników. Ze swojej strony zapewniamy elastyczny grafik zajęć dostosowany do  systemu i harmonogramu pracy danego przedsiębiorstwa. Kompleksowy pakiet szkoleń dla firm

Na terenie firmy klienta przeprowadzamy również dodatkowe szkolenia, takie jak szkolenie z obsługi piły spalinowej (link), szkolenia z identyfikacji palet EUR i EPAL (link) czy szkolenia elektryczne (uprawnienia G1), energetyczne (uprawnienia G2) i gazowe (uprawnienia G3) (link).

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również pakiet usług bhp - w tym przeprowadzanie szkoleń bhp okresowych i wstępnych z programami dostosowanymi do konkretnych stanowisk oraz adresowane do pracowników kursy pierwszej pomocy. O ofercie bhp dla firm więcej pod linkiem. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki szkoleniowej w Łodzi bądź też do skontaktowania się z naszymi pracownikami (kontakt) , którzy  z chęcią przedstawią  szczegóły naszej oferty i zaproponują rozwiązania idealne dla Państwa firmy.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń