niedziela, 16 września 2018

Szkolenia na podesty z egzaminem UDT w Awans B.H.P.Szkolenia na podesty z egzaminem UDT w Awans B.H.P.

Zapraszamy na szkolenia na podesty kategorie I P i II P. Wszystkie nasze szkolenia zakończone są egzaminem UDT, dzięki któremu można zdobyć uprawnienia do obsługi podestów ważne bezterminowo na terenie całej Polski.


Jakie szkolenie na podesty wybrać?

Nasi kursanci mogą wybierać spośród szkoleń na podesty  kategoria I P, obejmujące podesty ruchome przejezdne wolnobieżne, podesty ruchome samojezdne montowane na pojeździe oraz podesty ruchome przewoźne, oraz na podesty kategoria II P, a więc na podesty ruchome wiszące, podesty ruchome masztowe i podesty ruchome stacjonarne.

Szkolenia na podesty z egzaminem UDT

Należy pamiętać, że jedyną drogą do zdobycia uprawnień do obsługi podestów jest zdanie egzaminu UDT. Kursy na operatorów podestów organizowane przez naszą placówkę szkoleniową zakończone są wspomnianym egzaminem. Co ważne, to nasi pracownicy zajmują się kompleksową organizacją egzaminu oraz zapewnieniem odpowiedniego sprzętu na czas egzaminu. Pośredniczymy również w odbiorze legitymacji UDT. Dzięki przejęciu na siebie obowiązków organizacyjnych, nasi kursanci mogą skupić się jedynie na zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności.

Gdzie przeprowadzamy szkolenia na podesty?

Szkolenia organizujemy zarówno na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi - na naszym własnym sprzęcie, jak również na terenie firm naszych klientów - dla większych, zorganizowanych grup. Dojeżdżamy na terenie całej Polski, gwarantując konkurencyjne ceny.

Czemu warto wybrać Awans B.HP.?

Nasza placówka szkoleniowa gwarantuje jak najwyższy poziom merytoryczny zajęć oraz nielimitowaną ilość godzin praktyki w stałej cenie szkolenia.  Naszym atutem jest również doskonała, doświadczona kadra szkoleniowa. Wysoki poziom zaangażowania naszych Instruktorów bez wątpienia znajduje przełożenie na sukcesy naszych kursantów.

Naszym klientom zapewniamy elastyczny grafik zajęć, dostęp do materiałów dydaktycznych oraz możliwość skorzystania z dodatkowych seminariów uzupełniających wiedzę zdobytą podczas szkolenia na operatora podestów.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla większych zorganizowanych grup. Przykładem mogą być szkolenia dla Straży Pożarnej. Zdjęcia wykonane w trakcie zajęć przeprowadzanych w ramach szkolenia dla Państwowej Straży Pożarnej Brzeziny na podesty IP możecie zobaczyć poniżej.

A wszystkich zainteresowanych naszą ofertą odsyłamy na naszą stronę - link.
Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza