poniedziałek, 8 maja 2017

Żuraw samojezdny - kurs

 

Żuraw samojezdny - kurs

 
Zapraszamy wszystkich na kursy z obsługi żurawi samojezdnych - kategoria UDT II Ż. Kurs kończy się egzaminem UDT - pozytywny wynik egzaminu oznacza zdobycie legitymacji UDT - uprawnień do obsługi żurawi samojezdnych.
 
Jeśli masz ukończone 18 lat, wykształcenie minimum podstawowe oraz stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy w charakterze operatora UTB, zachęcamy do przystąpienia do szkolenia dla operatorów dźwigów samojezdnych. Podczas kursu przekażemy Wam niezbędną wiedzę oraz pomożemy zdobyć umiejętności, dzięki którym bezproblemowo zdacie egzamin oraz będziecie przygotowani do podjęcia pracy operatora żurawi.
 
Jeśli wątpisz w swoje umiejętności praktyczne i obawiasz się konieczności dodatkowych godzin zajęć z obsługi żurawia i poniesienia dodatkowych kosztów kursów, bez wahania skontaktuj się z naszymi Instruktorami. Zapewniamy nieograniczoną ilość godzin praktycznych w stałej cenie szkolenia i swobodny dostęp do naszego sprzętu. Już dziś podnieś swoje kwalifikacje i popraw swoją pozycję na rynku pracy. Zapraszamy.
 
  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza