wtorek, 23 maja 2017

Kurs pierwszej pomocy


Kurs pierwszej pomocy


Czytelnikom bloga oraz wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom i kursantom przypominamy o naszej ofercie szkoleniowej obejmującej  kurs pierwszej pomocy. Szkolenie z  pierwszej pomocy przedmedycznej kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą poznać podstawy udzielania  pomocy przedlekarskiej, a zwłaszcza do pracowników wyznaczonych przez pracodawcę jako osoby mające udzielać pierwszej pomocy w zakładzie pracy.

Jak wygląda kurs pierwszej pomocy?


Kurs pierwszej pomocy składa się z dwóch części - zajęć teoretycznych oraz praktycznych z wykorzystaniem fantomów, opatrunków i innych urządzeń ratowniczych. Podczas szkolenia kursanci poznają podstawy udzielania pierwszej pomocy oraz realizują ćwiczenia praktyczne. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych szkoleniowców, a szkolenia organizujemy zarówno na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi, jak również na terenie firmy klienta. Szczegóły naszej oferty znajdziecie na stronie - Kurs pierwszej pomocy. A wszystkich zainteresowanych tematyką bhp odsyłamy na naszego bloga tematycznego Szkolenia BHP z Awansem.
 
Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację obrazującą przebieg zajęć teoretyczno-praktycznych w ramach kursu pierwszej pomocy.
 

1 komentarz:

  1. Fajnie że jest obszerna praktyka, kurs pierwszej pomocy powinien się opierać przede wszystkim na aspektach praktycznych i ćwiczeniach.

    OdpowiedzUsuń