środa, 24 maja 2017

Kurs na podesty ruchome - Łódź

Kurs na podesty ruchome - Łódź


Wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji i zdobyciem nowych umiejętności, zapraszamy na kurs na podesty ruchome. W swojej ofercie szkoleniowej posiadamy szkolenia, dzięki którym możecie uzyskać zarówno uprawnienia na urządzenia kategorii II P (podesty ruchome wiszące, podesty ruchome masztowe, podesty ruchome stacjonarne), jak i  kategorii I P  (podesty ruchome przejezdne wolnobieżne, podesty ruchome samojezdne montowane na pojeździe, podesty ruchome przewoźne).
 
Niezaprzeczalnym atutem naszej oferty, oprócz doskonałej kadry szkoleniowej, jest nielimitowana liczba godzin praktyki na naszym własnym sprzęcie. Jak zaznaczają kursanci, to jedna z najważniejszych kwestii, którą biorą pod uwagę podczas wyboru placówki szkoleniowej. W trakcie zajęć praktycznych pod czujnym okiem instruktorów nasi kursanci zdobywają niezbędne umiejętności i przygotowują się do realnej pracy operatora podestów.
 
Poniżej kilka zdjęć z zajęć praktycznych w ramach kursu na podesty ruchome. W akcji nasz podest montowany na samochodzie o wysokości roboczej 20 metrów.
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza