niedziela, 14 maja 2017

Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej

 Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej


Uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej otwierają ich posiadaczom szerokie możliwości zarobkowe. Posiadając legitymację UDT kategoria I WJO, którą otrzymamy dopiero zdaniu egzaminu państwowego, możemy znaleźć zatrudnienie chociażby w przemyśle budowalnym czy w rolnictwie. Warto więc rozważyć możliwość przystąpienia do kursu z obsługi ładowarki teleskopowej.

Jak zdobyć uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej?


Aby zdobyć uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej należy zdać egzamin UDT, po którym otrzymamy legitymację uprawniającą nas do obsługi ładowarki teleskopowej, czyli wózka jezdniowego specjalizowanego ze zmienną fazą wysięgu. Firma Awans B.H.P. Egzaminy oraz kurs przygotowujący do zdania egzaminu na kategorię I WJO organizuje zarówno na hali szkoleniowej w Łodzi, jak również na terenie firmy klienta. Na nasze szkolenia zapraszamy każdego, kto ma ukończone 18 lat, ma wykształcenie minimum podstawowe, a jego stan zdrowia pozwala na pracę e charakterze operatora ładowarki teleskopowej.

Niezbędnych informacji na temat kursu z obsługi  ładowarki teleskopowej szukajcie na stronie oraz na naszym blogu Ładowarki teleskopowe.  Zapraszamy!
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza