środa, 21 września 2016

Kurs na suwnice z poziomu roboczego


Kurs na suwnice z poziomu roboczego


Jeśli szukasz kursu przygotowującego do zdania egzaminu na operatora suwnic z poziomu roboczego, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Polecamy kurs obsługi suwnic kategorię II S, obejmującą suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego (w tym bezprzewodowo) oraz wciągniki i wciągarki według kategorii IIW.
Aby zapisać się na kurs wystarczy, że:
  •  masz ukończone 18 lat,
  • Twój stan zdrowia pozwala na pracę w charakterze operatora,
  • posiadasz wykształcenie minimum podstawowe.
Dzięki naszemu szkoleniu zdobędziesz nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której nie tylko bez problemu zdasz egzamin UDT, ale również z łatwością odnajdziesz się w nowej pracy.
Firma Awans B.H.P. organizuje egzamin państwowy i pomaga spełnić wszystkie formalne wymogi stawiane przez UDT. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie ważne na terenie całej Unii Europejskiej w języku polskim i angielskim z opisanym programem szkolenia, a po zdanym egzaminie państwowym legitymację UDT. Dzięki niej będziesz mógł pracować jako operator suwnic na terenie całej Polski.   Co ważne, legitymacja ma charakter bezterminowy.
Więcej szczegółów naszej oferty, w tym program szkolenia, znajdziesz na naszych stronach:
 Zapraszamy!

kurs na suwnice z poziomu roboczego
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza