wtorek, 27 września 2016

Kurs na suwnice - czy warto?


Kurs na suwnice -  czy warto?


Rynek usług szkoleniowych rozwija się bardzo dynamicznie  i oferuje potencjalnym klientom bardzo szeroką gamę wszelkiego rodzaju kursów i szkoleń. Dotyczy to również placówek szkoleniowych  z branży urządzeń transportu bliskiego. Nasi przyszli kursanci często proszą nas o poradę. Ostatnio jednym z częściej wybieranych kursów jest kurs na suwnice. Odpowiedzmy więc na pytanie: 

Kurs na suwnice - czy warto?

Kurs na suwnice
 
Powiecie, że jako firma szkoleniowa, możemy udzielić tylko jednej odpowiedzi - oczywiście, że warto ukończyć kurs na suwnice i zdobyć dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia. I rzeczywiście takiej odpowiedzi udzielimy, ale nie pozostaniemy gołosłowni. Uzasadnieniem naszego stanowiska niech będzie wypowiedź jednego z naszych Instruktorów Artura Makowskiego, posiadającego ponad 8-letnie doświadczenie jako operator wózków unoszących i wysokiego składowania:
"(...) zdając egzamin na suwnice nabywamy również uprawnienia na wciągniki i wciągarki. Wiadomo, że im więcej tematycznie powiązanych kwalifikacji w CV, tym lepiej będzie  patrzył na nas przyszły pracodawca. Będzie to świadczyło o tym, że ciągle idziemy do przodu i staramy się inwestować w swój rozwój. Obecnie poszukuje się pracowników wszechstronnie wykształconych, którzy mogą zaoferować bogatą paletę umiejętności."

"Naszą firmę, w przeciwieństwie do innych, wyróżnia to, że przy jednym egzaminie otrzymujemy uprawnienia na każdy rodzaj suwnicy. Daje nam to możliwość szybszego i łatwiejszego znalezienia pracy, jak również oszczędność czasu i pieniędzy, które musielibyśmy szykować na kolejny egzamin UDT."źródło
Poruszając temat tego, czy warto zapisać się na kurs dla operatorów suwnic, warto przywołać jeden z opublikowanych wpisów odnoszących się również do tego zagadnienia:

"Suwnice i wciągniki - uprawnienia - którą kategorięwarto wybrać? "


Artykuł ten idzie o krok dalej i podpowiada niezdecydowanym, które uprawnienia (którą kategorię UDT) warto zrobić, aby łatwiej znaleźć pracę i być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.

A jeśli zachęciliśmy Was do zapisania się na szkolenie z obsługi suwnic, zapraszamy na naszą stronę internetowąZnajdziecie tu dokładnie informacje na temat organizowanych przez nas szkoleń. Polecamy!
kurs na suwnice Awans B.H.P.
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza