środa, 10 sierpnia 2016

Przegląd zawiesi (zawiesi łańcuchowych, pasowych i linowych)

Przegląd zawiesi (zawiesia łańcuchowe, pasowe i linowe)

 

Jak już pisaliśmy, swoją ofertę poszerzyliśmy o nową usługę - przegląd zawiesi - łańcuchowych, pasowych i linowych. Wszystkie informacje znajdują się  na naszej stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych pogłębiniem wiedzy na temat zawiesi i ich przeglądów odsyłamy zaś na bloga poświęconego tematyce swunic, wciągników i wciągarek- klik.

 
Obowiązek przeprowadzania przeglądów zawiesi  spoczywa na barkach pracodawcy. Wszystkich właścicieli firm zachęcamy do korzystania z naszej pomocy - działamy na terenie całej Polski i zapewniamy sprawną i bezproblemową realizację usługi z dopilnowaniem wszelkich obowiązujących terminów. Po przeprowadzonych przeglądach przekazujemy kompleksowo wypełnioną dokumentację. Poniżej zamieszczamy przykładowy protokół z badania.
 
przegląs zawiesi - przykładowy  protokół z badania
 
Cena przeglądu zawiesi jest uzależniona od ilości oraz rodzaju zawiesi i ustalana jest indywidualnie z klientem - telefonicznie lub mailowo. Nie zwlekaj - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - a dokonamy wyceny i zaproponujemy atrakcyjne warunki wykonania usługi. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza