czwartek, 25 sierpnia 2016

Podsumowanie sierpniowej działalności Awans B.H.P.


Podsumowanie sierpniowej działalności 

 Awans B.H.P.

 
wózek widłowy, hala firmy SAPA
 
 
Druga połowa wakacji przyniosła nam zaskakująco dużo pracy. Mimo wyjątkowo dużego jak na okres wakacyjny zainteresowania kursami  i szkoleniami  na urządzenia transportu bliskiego oraz dla konserwatorów UTB, zrealizowaliśmy większość zaplanowanych zadań.
 
 
Zgodnie z planem przeznaczyliśmy ten czas na drobne naprawy i modernizacje sprzętu. W ruch poszły nie tylko klucze oczkowe czy nasadowe, ale wyciągneliśmy również pędzle i wałki, ponieważ zdecydowaliśmy odświeżyć halę na Brukowej oraz sale szkoleniowe.

 
W drugiej polowie miesiaca po raz kolejny do pracy ruszyli wyszkoleni przez nas konserwatorzy.  Tym razem znajwiększym zainteresowaniem cieszył się kurs na konserwatora żurawi przeładunkowych II Ż oraz konserwatora podestów - kategoria I P.
 
Uczestniczyliśmy również przy przygotowaniach do odbioru przez UDT ciekawych urządzeń. Wszystko zakończyło się sukcesem - przedłużoniem decyzji na sprzęt oraz  rejestracją nowej maszyny.

Jedną z ważniejszych wiadomości jest poszerzenie naszej oferty szkoleniowej.  W ostatnim tygodniu siepnia  na naszym placu pojawi się żuraw samojezdny BUMAR na aucie ciężarowym LIAZ. W związku z powyższym, już teraz zapraszamy do zapisów na kurs na żurawia samojezdnego II Ż - szczegóły oferty przedstawiamy pod linkiem.
 

 

Jeśli chodzi o pozostałe zamiany w sprzęcie, pożegnalismy się z wózkiem spalinowym czołowym TCM z manualną skrzynią biegów. W jego miejsce pojawiła się TOYOTA z automatyczną skrzynią biegów. Dzięki temu jest przyjaźniejsza w obsłudze dla każdego, kto przystępuje do szkolenia na kategorię II WJO oraz w pierwszym etapie kursu kategorii I WJO.

 
Pomiary rezystancji izolacji, które także mieliśmy na naszej liście sierpniowych zadań, są już na ostatniej prostej. Cieszymy się, że  tak pozytywnie wypadły  przeprowadzone przez nas okresowe badania instalacji elektrycznej  dwóch obiektów tj. szkoły i przedszkola -  tym bardziej, że  zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie Waszych i naszych pociech. 


 
Wymiana lin, przygotowanie urządzenia pod odbiór przez UDT, hala firmy SAPA

Wymiana lin, przygotowanie urządzenia pod odbiór przez UDT, hala firmy SAPA


Ładowarka, szkolenie kategoria IWJO

Ładowarka, szkolenie kategoria IWJO

hala firmy SAPA

hala firmy SAPA


2 komentarze:

  1. Wszystko udokumentowane :) teraz chyba szykuje się dla Was gorący okres, sam myślę nad kolejnym szkoleniem

    OdpowiedzUsuń