wtorek, 16 sierpnia 2016

KURS NA ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO II Ż - nowość w ofercie szkoleniowej Awans B.H.P.


KURS NA ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO  IIŻ

Firma Awans B.H.P. zaprasza na kurs przygotowujący do egzaminu UDT na operatora żurawia  samojezdnego  - kategoria UDT II Ż. Zapewniamy pełną organizację państwowego egzaminu - od złożenia wniosku, przez dokonanie opłat, po zapewnienie miejsca i sprzętu, na którym odbędzie się egzamin.
Gwarantujemy rzetelne przygotowanie teoretyczne i praktyczne w pełni realizujące wymagania prawne zawarte w rozpodządeniach:

·        Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu (Dz. U. 2012 Nr 0 poz. 1468), wydane na podstawie art. 5 ust. 2 ustawy o dozorze technicznym.

·        Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849), zmienione rozporządzeniem z dnia 20 lutego 2003 r. (Dz. U. Nr 50, poz. 426), wydane na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy o dozorze technicznym.


 

Warunki przystąpienia do kursu na operatora żurawia samojezdnego II Ż

·         ukończone 18 lat;

·         wykształcenie minimum podstawowe;

·         badania lekarskie

Cel szkolenia na II Ż

·         rzetelne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego UDT;

·         podniesienie  umiejętności i kwalifikacji zawodowych;

·         przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi żurawi samojezdnych

Po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminu państwowego, kursanci otrzymują legitymację UDT na kategorię II Ż - żurawie samojezdne.
 
Zajęcia przeprowadzane sa na naszej hali szkoleniowej lub na życzenie klienta na terenie jego firmy.  Kursanci otrzymują  zaświadczenie o przebytym kursie z ramowym programem szkolenia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza