poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Kursy i szkolenia dla przyszłych operatorów podestów ruchomych przejezdnych kategoria IP


Kursy i szkolenia dla przyszłych operatorów podestów ruchomych przejezdnych kategoria IP

 
 
Jeśli masz ukończone 18 lat, Twój stan zdrowia umożliwia  pracę na stanowisku operatora urządzeń transportu bliskiego  oraz posiadasz wiedzę z zakresu mechaniki czy  elektrotechniki  i chcesz posiadać zaświadczenie kwalifikacyjne operatora podestów ruchomych przejezdnych kategoria IP zapraszamy na nasze szkolenia.

Podczas naszego kursu zdobędziesz wiedzę  teoretyczną  oraz umiejętności praktyczne ( z zakresu zasad obsługi podestów ruchomych przejezdnych, wolnobieżnych, samojezdnych i  przewoźnych), dzięki którym zdanie państwowego egzaminu i zdobycie potwierdzenia kwalifikacji będzie czystą formalnością.

Zapewniamy materiały szkoleniowe, doskonałą kadrę wykładowczą oraz nielimitowane godziny praktyki. Zajęcia praktyczne odbywają się w małych, maksymalnie 3-osobowych grupach pod nadzorem doświadczonego instruktora. Ograniczenie maksymalnej liczby grupy to gwarancja bezpieczeństwa i lepsze możliwości przyswojenia przekazywanej wiedzy. Podczas zajęć praktycznych kursanci  zapoznają się z czynnościami, jakie operator musi wykonać przed przystąpieniem do pracy, w tym sprawdzenie stanu technicznego maszyny czy sprawdzenie działania hamulca. Wśród ćwiczonych manewrów są między innymi zatrzymywanie i opuszczanie awaryjne, jazda po łuku, jazda tyłem czy zatrzymywanie i ruszanie na wzniesieniu.  

Jeśli wciąż się wahasz i masz wątpliwości, czy zawód operatora podestów to praca dla Ciebie, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi wykładowcy i instruktorzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza