czwartek, 18 sierpnia 2016

Programy szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzeń transportu bliskiego (UTB)

Programy szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzeń transportu bliskiego (UTB)Zgodnie z art. 37 pkt 14 ustawy o dozorze technicznym, firmy szkoleniowe programy szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzen transportu bliskiego (UTB) powinny uzgadniać z UDT:

"Art. 37. Do zakresu działania UDT należy: (...)
14) uzgadnianie programów szkolenia osób obsługujących i konserwujących urządzenia techniczne"


Wszystkie nasze programy szkoleń na urządzenia transportu bliskiego podlegające pod dozór teczhniczny spełniają kryteria wymagane dla uzgodnienia programu, co oznacza, że realizują wymagania Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie zasad obsługi urządzeń transportu bliskiego.

 
Szczegółowe wymagania dotyczące programów szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzeń trenapsortu bliskiego (UTB) znajdziecie pod linkiem.  My poniżej zamieszczamy jedynie godzinowy program zajęć teoretycznych i praktycznych.
 

 
Jednocześnie przypominamy, że jednym z atutów naszej oferty szkoleniowej jest nielimitowana ilość godzin praktycznych w stałej cenie kursu. Dla kursanta oznacza to możliwość pracy z danym urządzeniem transportu bliskiego bez ograniczeń czasowych - do momentu, aż sam poczuje, że opanował wszystkie niezbędne umiejętności praktyczne. Szczegóły dotyczące kursów znajdziecie na naszej sronie internetowej. Zapraszamy.
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza