czwartek, 7 lipca 2016

Operator wózków widłowych - zawód z przyszłością


Operator wózków widłowych - zawód z przyszłościąDziś w tym samym kontekście możemy śmiało napisać o zawodzie operatorów wózków widłowych. Firma doradztwa personalnego i agencja tymczasowa - Job Impulse Polska  pilnie poszukuje co najmniej tysiąca pracowników  do pracy w charakterze magazyniera/operatora wózków widłowych. Oferują pracę na pełen etat, atrakcyjne formy premiowania oraz przyzwoitą stawkę godzinową. Jest to duża szansa dla mieszkańców Łodzi i okolic, tym bardziej, że firma gwarantuje bezpłatny transport z Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Zduńskiej Woli, Łasku i Pabianic. Szczegóły oferty znajdziecie pod linkiem .

Nie przegapcie szansy zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Rosnące zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych, to bez wątpienia dobra motywacja, aby zdobyć niezbędne uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Zapraszamy serdecznie na kursy dla operatorów. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie firmy Awans B.H.P. 

Zapraszamy również do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pomocą formularza. Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy Wasze wątpliwości.
 

 

1 komentarz:

  1. Już jakiś czas temu przeczuwałem, że to zawód z przyszłością, dlatego zrobiłem u was kurs ;) i to nie jest jeszcze moje ostatnie słowo

    OdpowiedzUsuń