sobota, 9 lipca 2016

Awans B.H.P.- podsumowanie ostatnich 2 tygodni


Awans B.H.P.- podsumowanie ostatnich 2 tygodniPrzełom czerwca i lipca, pomimo okresu wakacyjnego, okazał się dla Awans B.H.P. wyjątkowo pracowity (co oczywiście niezmiennie nas cieszy).
W tym czasie zakończyliśmy ostatnio organizowany kurs dla konserwatorów. Cała grupa kursantów ukończyła egzamin UDT z pozytywnym wynikiem. Dzięki temu do pracy przystąpią nowi konserwatorzy HDSów, wózków jezdniowych podnośnikowych oraz podestów ruchomych przejezdnych.

Wszystkich zainteresowanych kolejnym kursem, zapraszamy na stronę Awans B.H.P. , gdzie dowiecie się o szczegółach szkolenia.
A jeśli o konserwacji mowa... Nasz konserwator nadzorował przygotowania dwóch ładowarek teleskopowych do odbioru UDT. Oba urządzenia bez najmniejszych problemów dostały decyzje na kolejny rok. 

Sierpień zapowiada się również pracowicie. Kalendarz na ten miesiąc wypełnia się sukcesywnie.  Awans B.H.P. wygrało dwa przetargi na przeprowadzenie okresowych badań instalacji elektrycznej w szkole podstawowej oraz przedszkolu. 

Duże zainteresowanie kursami UDT spowodowało, że pojawiła się potrzeba dobudowania kolejnej sali wykładowej na Brukowej. Plan już powstał, z budową ruszamy z końcem lipca.
 
W ciągu ostatnich dwóch tygodni nastąpiły również zmiany, jeśli chodzi o sprzęt firmy. Pożegnaliśmy się z wózkiem Balcancar. Wózek dopiero co miał robiony odbiór. Obecnie  znalazł się u  hodowcy bydła. Mamy nadzieję, że jeszcze długo posłuży nowemu wlaścicielowi.

  

Wprawdzie jedną maszynę sprzedaliśmy, ale za to na hali pojawiły się dwa nowe urządzenia. Wózek czołowy Still i boczny Atlet. Teraz nasi kursanci będą mogli na nich szlifować swoje umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową na urządzenia UDT .
 
wózek czołowy Still, Awans B.H.P., ul. Brukowa 23, Łódź

wózek boczny Atlet, Awans B.H.P., ul Brukowa 23, Łódź

 
wózek czołowy Still, Awans B.H.P., ul. Brukowa 23, Łódź
wózek boczny Atlet, Awans B.H.P., ul Brukowa 23, Łódź

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza