niedziela, 3 stycznia 2021

Szkolenia UDT w 2021 roku

 

Szkolenia UDT w 2021 roku

Nowy rok, nowe wyzwania i nowe szanse. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji na nasze szkolenia UDT zakończone państwowym egzaminem.

Jakie szkolenia warto ukończyć w 2021 roku?

Bez wątpienia ostatni rok nie był łatwy dla nikogo, zwłaszcza jeśli chodzi o zatrudnienie i znalezienie dobrej pracy. Jak się jednak okazuje istnieją  branże, w których wciąż utrzymuje się duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Jak możemy przeczytać na stronie https://strefabiznesu.pl/15-najbardziej-poszukiwanych-zawodow-w-czasach-epidemii-covid19/ar/c10-14946016 (dostęp na dzień 03.01.2021) pomimo zastoju w procesach rekrutacyjnych w niektórych sektorach, wciąż jest grupa pracowników pilnie poszukiwanych na rynku pracy. Firmy nadal chętnie zatrudniają  m.in. magazynierów czy pracowników budowlanych. Bez wątpienia atutem osób ubiegających się o tego typu stanowisko będą uprawnienia UDT, jak również uprawnienia elektryczne, energetyczne czy gazowe wydawane przez SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).
Jakie uprawnienia UDT warto posiadać? Jakie szkolenia UDT warto ukończyć w 2021 roku?

Nasze szkolenia UDT adresujemy do przyszłych operatorów (https://awans-bhp.pl/szkolenia-udt/)  i konserwatorów (https://awans-bhp.pl/szkolenia-konserwatorow/) urządzeń transportu bliskiego. Nasi specjaliści- doświadczeni szkoleniowcy, zapewniają profesjonalne przygotowanie do egzaminu na operatorów:

- wózków widłowych i ładowarek teleskopowych;

- suwnic;

- podestów;

- żurawi;

- dźwigów towarowo-osobowych.

Również osoby, które chcą zostać konserwatorami urządzeń transportu bliskiego znajdą u nas odpowiednie wsparcie merytoryczne, dzięki któremu będą doskonale przygotowane do państwowego egzaminu stanowiącego przepustkę do wykonywania zawodu konserwatora UDT. Do wyboru pozostawiamy Państwu szkolenia na konserwatorów wózków widłowych i ładowarek teleskopowych,  konserwatorów podestów, konserwatorów żurawi przenośnych typu HDS oraz konserwatorów suwnic.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zapewniamy realizację usług w ramach nowego rygoru sanitarnego, a większość formalności załatwiamy online.

Jak informujemy na naszej stronie [https://awans-bhp.pl/szkolenia-udt-online/]

„Dla poprawy komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów oferujemy przeprowadzenie części szkolenia online. Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły szkolenia, wymieniamy się niezbędnymi dokumentami do przeprowadzenia egzaminu państwowego i umawiamy się na termin zajęć teoretycznych online. Dodatkowo nasi kursanci otrzymują praktyczny pakiet materiałów na maila. Po bardzo wyczerpującej teorii online, gdzie omawiamy szczegółowo pełen zakres egzaminu z obsługi danego urządzenia podlegającego pod UDT, umawiamy się na zajęcia praktyczne z obsługi urządzenia. Zajęcia praktyczne na danym urządzeniu odbywają się w trybie indywidualnym na naszej hali szkoleniowej. Następnie odbywa się egzamin państwowy – także na naszej hali i na sprzęcie, na którym ćwiczył kursant. Na życzenie klienta część praktyczną organizujemy także na terenie jego firmy – podobnie jak egzamin państwowy.”

Szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe 2021

Zachęcamy również do skorzystania z naszych szkoleń energetycznych, elektrycznych i gazowych:


Dzięki naszym kursom, odbywającym się zarówno w formie tradycyjnej- stacjonarnej, jak i online, możesz w kilku prostych krokach zdobyć uprawnienia G1, G2 lub G3. W okresie pandemii to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce w bezpieczny sposób poszerzyć swoje kwalifikacje i powalczyć o lepszą pozycję na ciągle zmieniającym się rynku pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową i do skorzystania z nowych możliwości w 2021 roku.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza