sobota, 16 stycznia 2021

Oferta usług z zakresu bhp i branży urządzeń transportu bliskiego w 2021 roku

 

Oferta usług z zakresu bhp i branży urządzeń transportu bliskiego w 2021 roku

W jednym z ostatnich postów pisaliśmy o ofercie szkoleniowej przygotowanej dla naszych kursantów na 2021 rok [http://awans-bhp-lodz.blogspot.com/2021/01/szkolenia-udt-w-2021-roku.html]. Wśród nowych możliwości pojawiły się m.in. szkolenia hybrydowe z teorią online. Dziś przedstawimy krótko naszą ofertę usługową przygotowaną dla firm na terenie całej Polski na 2021 rok.Wyliczanie resursu urządzeń w 2021 roku

Określenie stopnia wykorzystania resursu odnosi się do wszystkich urządzeń transportu bliskiego podlegających dozorowi technicznemu. Obowiązek  obliczenia resursu oraz rejestracji przebiegu eksploatacji urządzenia wprowadza  Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 30 października 2018 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego.

Jak się okazuje obliczenie resursu danego urządzenia nie jest taką prostą sprawą. Wymaga znajomości specyfiki pracy urządzeń transportu bliskiego, wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego, znajomości odpowiednich norm i przepisów prawnych, znajomości mechaniki, hydrauliki i elektryki urządzeń transportu bliskiego. Na szczęście eksploatujący nie musi sam podejmować się tego zadania - działania związane z określeniem resursu oraz oceną stanu technicznego może zlecić kompetentnej osobie.

Awans B.H.P. zaprasza do skorzystania z oferty wyliczania resursu urządzeń transportu bliskiego. Zapewniamy profesjonalną realizację usługi przez wieloletniego specjalistę od urządzeń transportu bliskiego. Ponadto, jak informujemy na naszej stronie istnieje możliwość zlecenia wyliczenia resursu urządzenia na odległość [https://awans-bhp.pl/resurs-obliczanie-i-szkolenia/ ] :

 „Dla osób, które wolą jednorazowo wyliczyć resurs dla urządzenia mamy szybkie i profesjonalne rozwiązanie. Nasz konserwator urządzeń i specjalista od resursu UDT wylicza resurs urządzenia na podstawie specjalnego wywiadu i przesłanych informacji przez klienta.”

Konserwacja urządzeń UDT  w 2021 roku

Wśród naszej propozycji usług z zakresu branży urządzeń transportu bliskiego przygotowaliśmy również kompleksową konserwację utb – wózków widłowych, podestów, ładowarek czy HDS-ów.  W ramach naszej usługi zapewniamy pełen przegląd konserwatorski, sporządzenie kompleksowej dokumentacji konserwatorskiej, naprawę urządzenia bądź usunięcie usterek, doradztwo w eksploatacji urządzenia oraz przygotowanie do przeglądu i inne prace związane z konserwacją i przygotowaniem do prawidłowej eksploatacji urządzenia. Szczegóły dostępne pod linkiem: https://awans-bhp.pl/przeglady-konserwatorskie/

Usługi BHP dla firm w 2021 roku

Podstawą naszej oferty usługowo-szkoleniowej obok kursów i usług z zakresu urządzeń transportu bliskiego są również usługi i szkolenia bhp. Oferujemy:

·         Porady dotyczące przepisów BHP i UDT

·         Szkolenia BHP – wstępne i okresowe

·         Programy szkoleń BHP

·         Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego

·         Sporządzanie dokumentacji powypadkowej

·         Sporządzanie IBWR – Instrukcja Bezpiecznego Wykonywania Robót

·         Sporządzanie prezentacji BHP

·         Sporządzanie BIOZ – Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia

·         Kursy Pierwszej Pomocy

·         Audyty BHP

·         Ogólną Opiekę BHP firm lub placów budowy

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług bhp dla firm dostępną pod linkiem:

https://awans-bhp.pl/szkolenia-bhp/uslugi-bhp-dla-firm/

Działamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza