środa, 30 stycznia 2019

Kursy zawodowe - skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji


Kursy zawodowe - skuteczny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji


Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, albo szukasz sposobu na polepszenie swojej sytuacji finansowej i znalezienie lepszej pracy, być może powinieneś rozważyć możliwość ukończenia specjalistycznego kursu zawodowego. Szkolenie zawodowe zakończone państwowym egzaminem, po którego zdaniu otrzymamy konkretne uprawnienia, to nasz atut na rynku pracy i przepustka do rozpoczęcia pracy w nowym charakterze. 


Jakie kursy zawodowe warto wybrać?

Przystępując do wyboru szkolenia zawodowego warto kierować się chociażby zapotrzebowaniem na rynku pracy. Dynamiczny rozwój branży logistycznej powoduje, że wśród pojawiających się ofert pracy coraz więcej związanych jest z logistyką magazynową. Korzystnym wyborem są więc szkolenia adresowane do magazynierów czy też kursy  na operatorów wózków widłowych. Te ostatnie powinny być zakończone egzaminem UDT, z którego pozytywny wynik oznacza zdobycie uprawnień do obsługi wózków widłowych. Należy pamiętać, że istnieje wiele rodzajów wózków widłowych, do obsługi których wymagane są różne uprawnienia. Najwyższą kategorią uprawnień UDT na wózki widłowe jest kategoria I WJO - obejmuje wszystkie pozostałe kategorie uprawnień - II WJO oraz III WJO.

Jakie kursy zawodowe polecamy?

Jako firma specjalizująca się w szkoleniach UDT, naszym klientom polecamy przede wszystkim szkolenia na operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego. To doskonały sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i zdobycie uprawnień państwowych stanowiących przepustkę do wykonywania zawodów regulowanych - takich jak chociażby operator podestów, suwnic, żurawi, wózków widłowych czy konserwator UTB. Wszystkie nasze szkolenia zakończone są egzaminem UDT - zapewniamy kompleksową organizację egzaminu.

Organizowane przez nas szkolenia z obsługi i konserwacji urządzeń technicznych w pełni realizują program uzgadniany i zatwierdzany przez Urząd Dozoru Technicznego. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne prowadzą doświadczeni instruktorzy - praktykujący konserwatorzy i operatorzy urządzeń transportu bliskiego oraz inspektorzy bhp.

Nasza oferta adresowana do przyszłych operatorów UTB zawiera szkolenia operatorów:

- wózków widłowych i ładowarek teleskopowych;

- podestów;

- żurawi;

- dźwigów towarowo-osobowych;

- oraz suwnic.

Szkolimy również przyszłych konserwatorów:

- wózków widłowych i ładowarek teleskopowych;

- podestów

- żurawi przenośnych II Ż tupu HDS

- oraz suwnic.

Wszystkie szczegóły dotyczące szkoleń dla operatorów i konserwatorów UDT dostępne są na naszej stronie internetowej:  https://awans-bhp.pl/ .

Zapraszamy już dziś. Z nami zdobycie wymarzonych uprawnień zawodowych będzie zdecydowanie łatwiejsze i szybsze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza