niedziela, 13 maja 2018

Kurs z obsługi dźwigów towarowo-osobowych (szkolenie z obsługi wind)


Kurs z obsługi dźwigów towarowo-osobowych (szkolenie z obsługi wind)
Dźwigi mogą obsługiwać tylko osoby posiadające aktualne uprawnienia. Co ważne,  za bezpieczną eksploatację dźwigu odpowiada bezpośrednio obsługujący. Aby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w pracy operatora windy, warto ukończyć specjalistyczne szkolenie z zakresu obsługi dźwigów towarowo-osobowych. 

Jak wygląda szkolenie na dźwigi towarowo-osobowe?


Podczas organizowanego przez nas szkolenia na dźwigi towarowo-osobowe kursanci (w trakcie zajęć teoretycznych oraz praktycznych) zostają zapoznani między innymi z podstawowymi parametrami dźwigów, głównymi zespołami dźwigu towarowo-osobowego, obowiązkami i zadaniami obsługującego windy oraz zasadami bezpieczeństwa pracy przy obsłudze dźwigów.

Nasi Instruktorzy kładą duży nacisk na zajęcie praktyczne, dzięki czemu uczestnicy szkolenia są doskonale przygotowani nie tylko do egzaminu, ale również do późniejszej pracy w charakterze operatora dźwigu. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć  obrazujących praktyczną część szkolenia. Zdjęcia wykonane zostały w trakcie zajęć praktycznych w maszynowni - sprawdzanie liny nośnej i opuszczanie awaryjne.

Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują zaświadczenie o ukończonym kursie wystawiane w języku polskim i angielskim. Zaświadczenie zawiera ramowy program kursu.Szkolenie z obsługi wind organizujemy na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi oraz na terenie firmy klienta - w miejscu pracy kursantów, dbając o to, by termin zajęć został dostosowany do godzin pracy. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski.Zapewniamy indywidualne podejście do kursanta, doświadczoną kadrę szkoleniową, szybki termin realizacji szkolenia oraz atrakcyjne ceny.Zachęcamy również do uczestnictwa w innych kursach wchodzących w skład naszej oferty szkoleń UDT. Nasi doświadczeni i praktykujący Instruktorzy to gwarancja doskonałego przygotowania do egzaminów na operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego - wózków widłowych, suwnic, żurawi czy podestów. Zapewniamy kompleksową organizację egzaminu - w tym pośredniczenie w składaniu wniosków egzaminacyjnych, uiszczeniu opłaty egzaminacyjnej, odbiorze legitymacji UDT.Szczegółowe informacje na temat szkolenia na dźwigi towarowo-osobowe znajdują się pod linkiem .Natomiast o pozostałych szkoleniach UDT (na operatorów UTB oraz konserwatorów UTB) można przeczytać na stronieSerdecznie zapraszamy. A w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza