poniedziałek, 14 maja 2018

Konferencja UDT poświęcona bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń magazynowych


Konferencja UDT poświęcona bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń magazynowych


 W dniach 7-8 czerwca bieżącego roku w Rawie Mazowieckiej odbędzie się konferencja organizowana przez łódzki oddział Urzędu Dozoru Technicznego przy współpracy z Okręgowym Inspektorem Pracy w Łodzi. Tematem przewodnim spotkania będzie bezpieczna eksploatacja maszyn i urządzeń technicznych w procesach produkcyjno - magazynowych.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja na adres e-mail: piotr.spetany@udt.gov.pl , a szczegółowe informacje (wraz z formularzem zgłoszeniowym) dostępne są pod linkiem.Udział w konferencji to doskonały sposób na odświeżenie oraz zdobycie nowych wiadomości z zakresu bezpiecznej eksploatacji urządzeń transportu bliskiego. Podczas dwudniowego spotkania poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak:

- BHP przy eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych wykorzystywanych w pracach magazynowych. Analiza wybranych wypadków przy pracy.

-  Diagnostyka akustyczna w obiektach produkcyjno-magazynowych.

- Zastosowanie nowoczesnych urządzeń transportu bliskiego w procesach produkcyjno magazynowych

- Automatyczne systemy magazynowe - bezpieczeństwo techniczne i budowanie świadomości pracowników w kontekście BHP.

- Instalacje LPG w wózkach jezdniowych podnośnikowych.

- System monitoringu i sygnalizacji pracy urządzeń dźwigowych w obiektach przemysłowych

-  Zastosowanie podestów ruchomych w obiektach produkcyjno-magazynowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności procesu.

-  Prawidłowe użytkowanie sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości podczas wykonywania prac w magazynach

- Nowelizacja przepisów przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym

Wyżej wymienione tematy, wchodzące w skład ramowego programu spotkania, to tylko niektóre z ciekawszych propozycji przygotowanych przez organizatora konferencji.   

Zachęcamy do rozważenia możliwości wzięcia udziału w tym wydarzeniu. A jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami z branży magazynowej oraz związanej z urządzeniami transportu bliskiego i bhp zachęcamy do śledzenia naszego bloga, funpage na FB (link) oraz strony.

Zapraszamy również na naszą oficjalną stronę internetową - link. Znajdziecie tam pełną ofertę szkoleniowo-usługową, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, a w zakładce aktualności  informacje dotyczące nowych szkoleń i najważniejszych zmian prawnych dotyczących chociażby eksploatacji urządzeń transportu bliskiego czy bhp. W zakładce materiały czekają na Was materiały szkoleniowe przydatne w trakcie utrwalania wiedzy przed egzaminami UDT. Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza