niedziela, 10 września 2017

Operator podestów ruchomych  - kurs na terenie firmy klienta


Operator podestów ruchomych  - kurs na terenie firmy klienta


Jednym ze sztandarowych szkoleń z zakresu urządzeń transportu bliskiego organizowanych przez naszą firmę jest kurs dla operatorów podestów ruchomych. Zapraszamy zarówno na szkolenia z  kategorii I P, jak i II P. Kategoria UDT IIP   obejmuje podesty ruchome wiszące, podesty ruchome masztowe oraz podesty ruchome stacjonarne. Kategoria I P to podesty ruchome przejezdne wolnobieżne, podesty ruchome samojezdne montowane na pojeździe oraz podesty ruchome przewoźne.

Szkolenia dla operatorów podestów od początku adresowaliśmy zarówno do klientów indywidualnych, dla których zdobycie nowych uprawnień UDT stanowi doskonały sposób na poprawienie swojej pozycji na  rynku pracy, jak również do klientów biznesowych - a więc do innych firm, które inwestując w rozwój swoich pracowników stawiają między innymi na szkolenia związane z użytkowaniem i eksploatacją stosowanych urządzeń transportu bliskiego.

Naszym klientom biznesowym oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, interesujące pakiety szkoleń i zniżki, ale przede wszystkich doskonałą relację jakości do ceny usług. Gwarantujemy długotrwałą i satysfakcjonującą współpracę, wysoką jakość usług i dyspozycyjność. Co istotne dojeżdżamy do klientów biznesowych na terenie całej Polski. Doradzamy, jakie kursy warto ze sobą łączyć, które się uzupełniają i sprawią, że praca danego pracownika będzie efektywniejsza i bardziej skuteczna.

Należy pamiętać, że do obsługi urządzeń transportu bliskiego, a więc również do obsługi podestów ruchomych, konieczne jest posiadanie uprawnień UDT. Aby je zdobyć należy zdać egzamin przed komisją UDT. Tylko posiadając legitymację, poświadczającą zdobytą wiedzę i zdany egzamin, możemy legalnie pełnić funkcję operatora podestu. Nasze kursy przygotowują zarówno do zdania egzaminu, jak i późniejszej pracy na danym sprzęcie. Co ważne, organizując szkolenie na terenie firmy klienta, część praktyczną kursu przeprowadzamy na sprzęcie klienta, a więc na tym, na którym kursant będzie w przyszłości faktycznie pracował. Daje to możliwość lepszego przygotowania i zredukowania stresu wynikającego z użytkowania podestu w warunkach pracy.  

Poniżej zdjęcia z jednego z ostatnich szkoleń wyjazdowych organizowanego dla naszego klienta biznesowego. Część praktyczna szkolenia odbywa się na podeście ruchomym naszego klienta.

Po więcej informacji na temat szkoleń dla operatorów podestów zapraszamy na naszą stronę internetową - szkolenia IP  i szkolenia IIP .Zachęcamy również do polubienia naszej strony na FB.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza