środa, 7 grudnia 2016

Uprawnienia na wózek widłowy UDT

Uprawnienia na wózek widłowy UDT


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swoich kwalifikacji w zakresie urządzeń transportu bliskiego na nasze szkolenia, po których ukończeniu zdobędziecie uprawnienia na wózek widłowy UDT. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy sami pracowali i pracują na tego typu sprzęcie. Dzięki temu nie  są im obce problemy związane z codzienną pracą operatora sztaplarek. Swoich kursantów przygotują nie tylko do zdania egzaminu UDT, ale również do realiów, które czekają na nich w przyszłości w prawdziwej pracy.

Nielimitowana ilość godzin praktycznych w stałej cenie kursu, możliwość łączenia kilku szkoleń w jeden atrakcyjny cenowo pakiet, indywidualnie ustalany grafik zajęć, organizacja egzaminu i załatwianie wszelkich formalności - to tylko podstawowe zalety naszej oferty szkoleniowej.

W trosce o naszych kursantów, cały czas powiększamy sprzęt, na którym możecie ćwiczyć i szlifować swoje umiejętności. Już niedługo oddamy do dyspozycji kolejne wózki jezdniowe. Mamy nadzieję, że z ich pomocą praktyczna nauka zawodu będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

O naszych kursach na wózki - kategorie III WJO, II WJO i I WJO przeczytacie na stronie. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji:

Awans B.H.P
HALA SZKOLENIOWA: 91-341 Łódź, Brukowa 23
telefon stacjonarny:  42 307 -10 - 09
Telefony komórkowe: 737 466 887 , 737 466 886 ,  737 466 997
 
 
Zapraszamy!
 
 

1 komentarz: