wtorek, 27 grudnia 2016

Pracownicy z Ukrainy - szkolenia i kursy dla pracowników magazynowych i operatorów UTB

Pracownicy z Ukrainy - szkolenia i kursy dla pracowników magazynowych i operatorów UTB


Od jakiegoś czasu na rynku pracy widać duże zainteresowanie pracownikami z Ukrainy. Ze względu na fakt, iż mogą być oni zatrudniani według tzw. procedury uproszczonej, łatwo znajdują zatrudnienie u polskich pracodawców. Minimum formalności i niskie koszty zatrudnienia to argumenty trafiające do polskich przedsiębiorców.
 
Pracownicy z Ukrainy znajdują zatrudnienie w różnych sektorach, w tym w branży związanej z urządzeniami transportu bliskiego. Ukraińcy często zatrudniani są jako operatorzy wózków widłowych  unoszących. Z tego też względu do naszej firmy szkoleniowej zgłasza się coraz więcej pracowników z Ukrainy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć niezbędne uprawnienia i dzięki temu znaleźć dobrze płatną i perspektywiczną pracę. 
 
Firma Awans B.H.P. wszystkim kursantom pochodzenia ukraińskiego zapewnia zajęcia z instruktorem, który  w sposób komunikatywny posługuje się językiem ukraińskim i rosyjskim. Kursantom oddajemy do dyspozycji wózki dedykowane, których parametry techniczne i konstrukcyjne dopasowane są do potrzeb wynikających z charakterystyki magazynów znajdujących się w firmie rekrutującej Ukraińców. Podczas zajęć praktycznych nasi kursanci trenują takie same ćwiczenia, jakie będą mieli do wykonania na egzaminie wewnętrznym na magazynie. Zgodnie z dewizą "czas to pieniądz"  szkolenia dla pracowników z Ukrainy są całodniowe - dzięki temu nasi kursanci nie tracą czasu, mogą efektywnie przygotować się do egzaminu i opanować niezbędne umiejętności.
 
Szczegóły naszej oferty szkoleniowej znajdziecie na stronie. Zapraszamy!
 

 
 


 
 

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zainteresowanie pracownikami z Ukrainy wciąż nie maleje. Dobrze, że są takie kursy - podnosząc kwalifikacje łatwiej zdobyć pracę https://pracownicy-ukraina.pl/job/

    OdpowiedzUsuń