sobota, 3 grudnia 2016

Kurs obsługi piły spalinowej - dojazd na terenie całej Polski

Kurs obsługi piły spalinowej - dojazd na terenie całej Polski


Nasi Instruktorzy są w trakcie prowadzenia kursu obsługi piły spalinowej organizowanego w ramach unijnego projektu. Zajęcia prowadzimy na terenie szkoły w Głuchowie (województwo łódzkie) dla grupy 48 osób. Oprócz szkolenia dla pilarzy, projekt obejmuje również szkolenia na wózki widłowe. Całe przedsięwzięcie rozpoczęliśmy w listopadzie, a zakończone zostanie w lutym.

Przypominamy, że w naszej ofercie szkoleniowej znajdziecie szkolenia z obsługi urządzeń transportu bliskiego oraz szkolenia dla pilarzy organizowane na terenie całej Polski. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Szkolenia UDT. Dla dużych grup zorganizowanych przewidujemy atrakcyjne zniżki i ciekawe pakiety szkoleniowe.

Podczas szkoleń dla pilarzy w trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych poznacie budowę piły spalinowej oraz zasady jej konserwacji. Nauczycie się zasad bezpiecznej eksploatacji tego urządzenia. Zajęcia w terenie z użyciem pilarki  obejmują technikę ścinki i obalania drzew, okrzesywania i przerzynki.

A teraz zapraszamy na krótką fotorelację z dzisiejszych zajęć, życząc wszystkim kursantom owocnego szkolenia. 
 

 

2 komentarze:

  1. Takie równe plasterki drewna, moja żona mówi, że przydałyby się jej takie jako ekologiczne podkładki pod kubki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. zapraszamy po odbiór na brukowa 23:)

    OdpowiedzUsuń