wtorek, 27 grudnia 2016

Rekonwersja - kursy w Awans B.H.P.

Rekonwersja - kursy


Od stycznia Awans B.H.P. rozpoczyna szkolenia i kursy dla żołnierzy zawodowych przechodzących do cywila. Cieszy nas, że zawodowi żołnierze korzystający z pomocy rekonwersyjnej zaufali naszej firmie.
 

Szkolenia z zakresu eksploatacji urządzeń transportu bliskiego czy kursy elektryczne to doskonały pomysł na odnalezienie się wojskowych w środowisku cywilnym. Podczas zajęć byli wojskowi zdobywają nowe cenne umiejętności i zdecydowanie poprawiają swoją pozycję na rynku pracy.

 
Osoby żegnające się ze służbą wojskową, zgłaszające się do naszej firmy, wybierają z bogatej listy szkoleń. Kursy na ładowarki teleskopowe, suwnice, podesty, wózki widłowe - to tylko przykład proponowanych szkoleń. Nasi specjaliści każdy przypadek traktują indywidualnie - po wysłuchaniu oczekiwań kursanta, doradzą najlepsze rozwiązanie, podpowiedzą, które kursy warto łączyć, które się uzupełniają i dzięki jakiemu pakietowi szkoleń wojskowi zdobędą umiejętności, które pozwolą na znalezienie dobrze płatnej i rozwojowej pracy.
 
Wybór tzw. kursów twardych wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Dzięki nim kursanci zdobywają konkretne umiejętności i konkretne uprawnienia, na które na rynku pracy wciąż utrzymuje się duże zapotrzebowanie. Operatorzy wózków, suwnic, ładowarek, podestów czy innych urządzeń transportu bliskiego bezproblemowo znajdą pracę na placach budowy, halach produkcyjnych, w magazynach i portach. Kursy i szkolenia UDT otwierają szereg możliwości i dają szansę na pracę z przyszłością.
 
Nasi doświadczeni Instruktorzy to gwarancja profesjonalizmu i źródło cennych wskazówek oraz uwag odnoszących się do realnej pracy operatora czy konserwatora UTB. Własny, bogaty i zróżnicowany sprzęt to możliwość trenowania obsługi różnych urządzeń transportu bliskiego w jednym miejscu, bez konieczności marnowania dodatkowego czasu na dojazdy. Nielimitowana ilość godzin praktycznych, hala odtwarzająca realne warunki panujące w przyszłych miejscach pracy - to wszystko pozwala byłym wojskowym z łatwością odnaleźć się w środowisku nowej pracy. Co więcej, Awans B.H.P. współpracuje z firmami poszukującymi operatorów i po ukończonym kursie może pomóc w znalezieniu pracy.
 
Zapraszamy do kontaktu - służymy radą i pomocą.
 
Awans B.H.P
HALA SZKOLENIOWA: 91-341 Łódź, Brukowa 23
telefon stacjonarny:  42 307 -10 - 09
Telefony komórkowe: 737 466 887 , 737 466 886 ,  737 466 997
 
E-mail: awansbhp@awans-bhp.com
 
 

 
 
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza