niedziela, 9 października 2016

Kursy na wózki widłowe, szkolenia dla firm i współpraca z UPS

Kursy na wózki widłowe, szkolenia dla firm  i współpraca z UPS

 
Jak wiecie, firma Awans B.H.P. organizuje szkolenia na wózki widłowe różnego rodzaju. Pełen zakres oferty obejmującej szkolenia na wózki widłowe - jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane ze zmienną fazą wysięgu i kabiną podnoszoną wraz z operatorem, a także na wózki wysokiego składu znajdziecie na naszej stronie.  Swoje kursy adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też firm, stawiających na rozwój swoich pracowników. Pełen zakres oferty kursów i szkoleń dla firm i grup zorganizowanych  na terenie firmy klienta lub na hali szkoleniowej Awans B.H.P. w Łodzi znajdziecie na stronie w zakładce "Kursy na terenie firm".
 
Dziś zamieszczamy kilka zdjęć z ostatnio przeprowadzanego szkolenia dla pracowników jednej z największych firm przewozowych na świecie - UPS. Cieszy nas, że kolejny koncern świadczący usługi transportowe i logistyczne zaufał naszej firmie.
  
 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleniową adresowaną do firm, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza