sobota, 22 października 2016

Kurs - podesty ruchome

Kurs - podesty ruchome


Awans B.H.P. zaprasza wszystkich na kursy z zakresu obsługi podestów ruchomych kategorie I P i IIP.

Kurs  podesty ruchome Łódź
 

Czemu warto zapisać się na kurs dla operatorów podestów?

Na pytanie odpowiada nasz Instruktor Artur Makowski:


"Podesty ruchome zwane też podnośnikami koszowymi lub potocznie zwyżkami, wzwyżkami to bardzo często używany sprzęt w budownictwie, ale również w każdej pracy, która wymaga podniesienia się na dość dużą wysokość. np. (naklejanie bilbordów, wymiana żarówek w latarniach , przycinanie gałęzi wystających nad jezdnią). Aby mieć możliwość wykonania każdej z tych prac, potrzebne jest uprawnienie UDT na kategorie 1P w której mieszczą się podesty:
 
 • WOLNOBIEŻNE - (nożycowe), które służą przede wszystkim do prac magazynowych np. wymiana świetlówek, czyszczenie rur , prace inwentaryzacyjne;
 • SAMOJEZDNE - montowane na samochodach, dzięki czemu możemy przemieszczać się na duże odległości i wykonywać prace praktycznie w każdym miejscu oraz na dużych wysokościach;
 • PRZEWOŹNE - montowane na przyczepach, które także możemy transportować tam, gdzie akurat musimy wykonać pracę. Polecam wszystkim zrobienie tego typu uprawnień, gdyż szeroki wachlarz prac, jakie możemy wykonywać na podestach, na pewno pozwoli na szybkie znalezienie pracy, która da satysfakcje finansową."

 •  
  Dodatkowym motywatorem będzie dla Was Złota Promocja Awans B.H.P. , o której piszemy na naszej stronie w zakłdace Aktualne promocje. 
   
   
  Szczegóły oferty szkoleniowej dla operatorów podestów  oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie i pod linkiem.
   
  Zapraszamy!
   
  Awans B.H.P
  HALA SZKOLENIOWA: 91-341 Łódź, Brukowa 23
  telefon stacjonarny:  42 307 -10 - 09
  Telefony komórkowe: 737 466 887 , 737 466 886 ,  737 466 997
   
   
  Kurs  podesty ruchome Łódź
   

  Brak komentarzy:

  Publikowanie komentarza