niedziela, 22 listopada 2020

Szkolenia na ładowarki teleskopowe z teorią online!

 Szkolenia na ładowarki teleskopowe z teorią online!

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia na ładowarki teleskopowe (uprawnienia na wózki specjalizowane ze zmienna fazą wysięgu) z teorią online. Zdalna forma szkolenia na ładowarki teleskopowe obejmuje część teoretyczną i gwarantuje zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa w okresie pandemii. Część praktyczna organizowana jest w tradycyjny sposób albo na naszej hali szkoleniowej w Łodzi albo na terenie firmy klienta (dojeżdżamy na terenie całej Polski) z zachowaniem rygoru sanitarnego. Jeśli więc chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje, zdobyć nowe uprawnienia i zwiększyć szansę na lepszą pracę, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie 😉.
Do kogo adresujemy nasze szkolenia z obsługi ładowarek teleskopowych z egzaminem UDT

Szkolenia na ładowarki teleskopowe z teorią online zakończone są egzaminem UDT. Kurs adresujemy więc do wszystkich, którzy chcą zdobyć państwowe uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych specjalizowanych ze zmienną fazą wysięgu – zarówno do osób indywidualnych, pracowników firm jak i większych zorganizowanych grup z całej Polski. Ładowarki teleskopowe mają szerokie zastosowanie w budownictwie, rolnictwie i transporcie. Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe specjalizowane to świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i zwiększenie szansy na znalezienie lepszej pracy.

Pamiętajcie, że aby zapisać się na nasze szkolenia UDT wystarczy mieć ukończone 18 lat i skończoną szkołę podstawową.

Jak wygląda szkolenie na ładowarki teleskopowe z teorią online?

Aby wziąć udział w szkoleniu na operatorów ładowarek teleskopowych wystarczy skontaktować się z nami mailowo (awansbhp@awans-bhp.pl) bądź telefonicznie. Ustalimy wówczas szczegóły szkolenia-  termin oraz wstępny plan, jak również program za pośrednictwem którego będzie przeprowadzana część teoretyczna. Podamy również cenę szkolenia uwzględniającą koszty egzaminu państwowego. Po przeprowadzeniu online części teoretycznej umawiamy się na część praktyczną -  z każdym kursantem indywidualnie w celu spełnienia zaleceń nowego rygoru sanitarnego.

Po zdanym egzaminie kursant otrzyma legitymację UDT oraz zaświadczenie w języku polskim, angielskim i niemieckim z opisanym ramowym programem szkolenia.

 

Warunki przeprowadzania egzaminów UDT w związku z COVID- 19

Jak już pisaliśmy we wcześniejszym poście, dokładamy wszelkich starań, aby naszym kursantom zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu merytorycznego zajęć. Z tego też względu zdecydowaliśmy się połączyć formę szkolenia zdalnego z formą szkolenia stacjonarnego. Teoria online pozwala na utrzymanie bezpieczeństwa sanitarnego oraz na rzetelną realizację programu szkoleniowego uzgodnionego z UDT. Praktyka odbywa się z zachowaniem najwyższych środków ostrożności – każdy kursant umawiany jest indywidualnie. Również w trakcie egzaminu staramy się zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Na czas trwania szkolenia oraz egzaminu na terenie naszej hali zapewniamy odstęp do środków dezynfekcyjnych oraz ochrony osobistej – maseczek i rękawiczek.       

Zapewniamy warunki umożliwiające zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy osobami.

Miejsce egzaminu przed przystąpieniem do jego rozpoczęcia, zatwierdza komisja egzaminacyjna.

Jeśli nie ma możliwości przeprowadzenia egzaminu na zewnątrz, np. z powodu warunków atmosferycznych, egzamin może być zorganizowany na sali, która każdorazowo uprzednio musi zostać zdezynfekowana i przewietrzona. W przypadku egzaminu praktycznego dezynfekcję UTB przeprowadzamy przed każdym egzaminowanym.

Więcej informacji a temat szkoleń na ładowarki teleskopowe znajdziecie pod linkiem

https://awans-bhp.pl/szkolenia-udt/kurs-na-ladowarki-teleskopowe/

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza