sobota, 7 listopada 2020

Szkolenia energetyczne, elektryczne i gazowe online

 Szkolenia energetyczne, elektryczne i gazowe online
 – zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3 bez wychodzenia z domu-

 

Dziś postanowiliśmy napisać kilka słów o naszej nowej ofercie szkoleń online, a dokładniej o tym, jakie uprawnienia zawodowe możesz zdobyć nie wychodząc z domu. Dzięki naszym szkoleniom energetycznym odbywającym się  online możesz w kilku prostych  krokach zdobyć uprawnienia G1, G2 lub G3. W okresie pandemii to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce w bezpieczny sposób poszerzyć swoje kwalifikacje i powalczyć o lepszą pozycję na ciągle zmieniającym się rynku pracy.


Jakie uprawnienia można zdobyć uczestnicząc w szkoleniach  online?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów przygotowaliśmy nową ofertę szkoleń energetycznych, elektrycznych i gazowych online, obejmującą wszystkie warianty szkoleń, które organizowaliśmy do tej pory w formie stacjonarnej. Oczywiście dla tych, którzy preferują bezpośrednie uczestnictwo w zajęciach, wciąż przeprowadzamy szkolenia energetyczne, elektryczne i gazowe stacjonarnie z zachowaniem reżimu sanitarnego i wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy jednak do skorzystania z możliwości uczestnictwa w szkoleniach w formie zdalnej. Do wyboru nasi kursanci mają warianty szkoleń  online zakończone państwowym egzaminem, dzięki któremu można uzyskać uprawnienia:

- UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE Grupa G1 – grupa G1 (D i E) Dozór i Eksploatacja do 1 kv i powyżej 1kv; dodatkowo nasi kursanci mogą wziąć udział w praktycznym kursie pomiarów elektrycznych;

- UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE Grupa G2 – grupa G2 D i E – dzięki zdobytym po egzaminie państwowym uprawnieniom tej kategorii, można wykonywać prace związane z eksploatacją urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło, jak również wykonywać prace związane z konserwacją, montażem i naprawą urządzeń energetycznych, obsługiwać urządzenia energetyczne oraz wykonywać prace kontrolne i pomiarowe przy urządzeniach tego typu.

- UPRAWNIENIA GAZOWE Grupa G3 – grupa G3 D i E – adresowane do osób, które chcą zajmować się eksploatacją lub dozorem urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych, w tym do pracowników, wykonujących badania kontrolno-pomiarowe dla urządzeń i instalacji gazowych.

Jak wygląda szkolenie elektryczne online?

Aby wziąć udział w naszych szkoleniach online- elektrycznych, energetycznych bądź gazowych w pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami telefonicznie (tel.: 737-446-866) lub mailowo:  awansbhp@awans-bhp.pl. Ustalimy wówczas szczegóły szkolenia-  termin oraz wstępny plan, jak również program za pośrednictwem którego będzie przeprowadzane szkolenie elektryczne, energetyczne bądź gazowe. Podamy również cenę szkolenia uwzględniającą koszty egzaminu państwowego. Po dokonaniu opłaty na wskazane konto, specjalista w ustalonym terminie przeprowadzi szkolenie online – w zależności od wariantu elektryczne/ energetyczne/ gazowe/, po którym nastąpi egzamin państwowy również przeprowadzany w formie online. Po zdanym egzaminie przesyłamy kursantowi legitymację z uprawnieniami państwowymi.

Więcej szczegółów dotyczących szkoleń energetycznych, elektrycznych i gazowych przeprowadzanych online na naszej stronie: https://awans-bhp.pl/szkolenia-energetyczne-online-uprawnienia-g1-g2-g3/

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń zdalnych, które w dobie koronawirusa są gwarancją bezpieczeństwa, skuteczności i wygody.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza