czwartek, 30 listopada 2017

Palety - szkolenie z identyfikacji palet


Palety - szkolenie z identyfikacji palet


Awans B.H.P. wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej szkolenie z zarządzania i obrotu paletami (identyfikacja palet EUR i EPAL).

Dlaczego  warto skończyć kurs z identyfikacji palet?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jakikolwiek przedsiębiorca wprowadzający palety EUR do obrotu ma obowiązek upewnić się, że dane palety posiadają certyfikację legalności. W nowelizacji Ustawy "Prawo własności przemysłowej" (Dziennik Ustaw nr 136 z 2007 roku pozycja 958) znajdziemy następujące obostrzenie:

Każdy podmiot wprowadzający do obrotu towary z podrobionymi lub sfałszowanymi znakami towarowymi podlega sankcjom określonym przez Ustawę.

Za korzystanie z fałszowanych palet odpowiada producent. Praktyczna umiejętność identyfikacji palet wydaje się więc bardzo cenna.

Cel i program szkolenia z identyfikacji palet

Szkolenie z identyfikacji palet EUR i EPAL adresujemy do wszystkich osób zatrudnionych na stanowiskach związanych z gospodarką paletową firmy (przepływ i identyfikacja palet) na różnych  poziomach operacyjnych. Kurs prowadzą doświadczeni szkoleniowcy w oparciu o bogate materiały multimedialne, filmy instruktażowe i praktyczne ćwiczenia. W trakcie zajęć uczestnicy szkolenia nauczą się rozróżniania palet legalnych od palet sfałszowanych, określania właściwych wymiarów palet - grubości desek, wymiarów słupków, rozpoznawania uszkodzeń dopuszczających palety do obrotu oraz uszkodzeń eliminujących je z obrotu (żółta bądź czerwona karta oceny palet ECR, EPAL).

Więcej na temat przebiegu, programu oraz ceny szkolenia znajdziecie na naszej stronie internetowej pod linkiem .

Na szkolenia zapraszamy zarówno klientów indywidualnych - kurs odbywa się wówczas na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi, jak i klientów biznesowych - szkolenie organizujemy wówczas albo na terenie naszej hali, albo na terenie firmy klienta. Szkolenia przeprowadzamy na terenie całej Polski z dojazdem do klienta gratis.
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze szkoleniem "Zarządzanie i obrót paletami, identyfikacja palet EUR i EPAL" zachęcamy do kontaktu z naszymi Instruktorami - pod linkiem numery telefonów, adres mailowy, jak również formularz kontaktowy - link 
Przypominamy, że o naszej kadrze szkoleniowej możecie przeczytać na stronie  . Zapraszamy. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza