niedziela, 1 października 2017

Eksploatacja podestów, wózków widłowych i żurawi - konferencja UDT

Eksploatacja podestów, wózków widłowych i żurawi - konferencja UDT


Październik w branży związanej z eksploatacją urządzeń transportu bliskiego stoi pod znakiem licznych konferencji UDT. Przede wszystkim w poszczególnych miastach, w których znajdują się oddziały UDT, odbędą się Dni Bezpieczeństwa Technicznego - poczynając od wtorkowego spotkania w Łodzi, w którym udział weźmie część naszej awansowej ekipy, po inne miasta, takie jak chociażby Kielce, Olsztyn, Płock, Bydgoszcz czy Gliwice. Pod linkiem znajdziecie pełną rozpiskę spotkań na 2017 rok. Więcej o Dniach Bezpieczeństwa Technicznego będziemy pisać w kolejnym poście.
Dziś kilka słów o konferencji "Eksploatacja dźwignic: podesty - wózki widłowe - żurawie", która odbędzie się w dniach 11-13 października w hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, a zorganizowana została przez Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Warszawie. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli firm oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w branży dźwignicowej. Ramowy program spotkania znajdziecie pod linkiem. Do ciekawszych omawianych podczas konferencji tematów warto zaliczyć przede wszystkim omówienie aktualnych wymagań w procesie szkoleń i uzyskiwania uprawnień kwalifikacyjnych do obsługi i konserwacji dźwignic, jak również analizę bezpieczeństwa technicznego w przemyśle i zagrożeń podczas eksploatacji. 

Wszystkie osoby zainteresowane branżą dźwignicową zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej dotyczącej urządzeń transportu bliskiego.   Szczegóły oferty znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce szkolenia i kursy UDT. Ofertę szkoleniową dostosowujemy zarówno do klientów indywidualnych (w tym między innymi elastyczny grafik ustalany indywidualnie z naszymi instruktorami), jak i klientów biznesowych (korzystne pakiety szkoleń i atrakcyjne zniżki). Wśród szkoleń  UDT posiadamy między innymi:
O szczegóły dotyczące poszczególnych szkoleń, możecie zapytać naszych Instruktorów kontaktując się telefonicznie lub korzystając z naszego formularza kontaktowego.  Zapraszamy. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza