niedziela, 13 września 2020

Kursy i szkolenia dla firm i grup zorganizowanych – wszystko co musisz wiedzieć

 Kursy i szkolenia dla firm i grup zorganizowanych – wszystko co musisz wiedzieć

Pracodawca, który decyduje się poszerzyć kwalifikacje i kompetencje swoich pracowników, może skierować ich na szkolenia zawodowe lub zorganizować takie szkolenia na terenie własnej firmy korzystając z usług sprawdzonej firmy szkoleniowej. W obu przypadkach Awans B.H.P. przychodzi swoim klientom z pomocą oferując szeroki wybór szkoleń zawodowych przeprowadzanych zarówno na naszej hali szkoleniowej w Łodzi, jak i na życzenie klienta na terenie jego firmy (na terenie całej Polski).Jakie szkolenia zawodowe oferujemy naszym klientom?

Wśród kursów i szkoleń adresowanych do firm i większych zorganizowanych grup na pierwszy plan wysuwają się szkolenia UDT na operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego. Jak można przeczytać na naszej stronie:

Awans B.H.P. oferuje elastyczny pakiet dla firm, który powstał z myślą o zapewnieniu pracodawcy i pracownikom komfortu i bezpieczeństwa pracy. Dzięki niemu operatorzy urządzeń magazynowych będą odpowiednio przeszkoleni z obsługi i konserwacji wózków widłowych oraz innych urządzeń transportu bliskiego.”

Nasi instruktorzy i wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w obsłudze i konserwacji urządzeń transportu bliskiego, jak i w prowadzeniu szkoleń dla dużych grup. Z powodzeniem przygotowujemy kursantów do egzaminów UDT na operatorów wózków widłowych i ładowarek teleskopowych, suwnic, podestów, żurawi oraz dźwigów towarowo-osobowych. Od lat szkolimy również przyszłych konserwatorów wózków widłowych i ładowarek teleskopowych, suwnic, podestów oraz żurawi przenośnych typu HDS.

Gwarantujemy  kompleksową organizację szkolenia – w zależności od preferencji zamawiającego – albo na naszej hali szkoleniowej, albo na terenie firmy klienta. Zapewniamy darmowy dojazd na teren firmy lub transport pracowników na teren naszej hali szkoleniowej w Łodzi. Program szkoleniowy ustalany  i zatwierdzany jest przez Urząd Dozoru Technicznego. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem przed komisją UDT.

Cena szkolenia ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest m.in. od obowiązujących promocji oraz ilości osób biorących udział w szkoleniu.

Więcej informacji na temat szkoleń UDT znajduje się na naszej stronie internetowej: https://awans-bhp.pl/szkolenia-udt/

Kolejną grupą oferowanych przez nas szkoleń dla firm są szkolenia elektryczne, energetyczne i gazowe z egzaminem przed komisją SEP. Podobnie jak w przypadku szkoleń UDT,   kursy SEP wraz z egzaminami organizujemy na naszej hali szkoleniowej w Łodzi lub w siedzibie firmy klienta w całej Polsce. Dla firm i zorganizowanych grup przewidzieliśmy korzystny rabat pomniejszający cenę szkoleń dla pracowników.

Więcej szczegółów na temat szkoleń elektrycznych, energetycznych i gazowych pod linkiem: https://awans-bhp.pl/uprawnienia-g1-g2-g3/

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi naszymi szkoleniami adresowanymi zarówno do klientów indywidualnych, jak i większych zorganizowanych grup, a wśród nich m.in. szkolenia dla pilarzy, szkolenia z obliczania resursu czy szkolenia z ewakuacji. Szczegóły pod linkiem: https://awans-bhp.pl/

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza